Главная
+38 (063) 643 08 80
Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00
RU
Войти

Oven-Baked Tradition беззернові ласощі для собак з качкою

Артикул 24014
(0)
Є в наявності
вага:
Количество:
Є в наявності
Цена за килограмм: 947.14 грн
Придатність до 09.27
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид ласощів: Вітамінізовані ласощі | Дропси, снеки, подушечки
Розмір собаки: Велика | Середня | Міні | Мініатюрна
Вік: Всі етапи життя | Похилого віку | Доросла | Цуценя | Юніор
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид ласощів: Вітамінізовані ласощі | Дропси, снеки, подушечки
Розмір собаки: Велика | Середня | Міні | Мініатюрна
Вік: Всі етапи життя | Похилого віку | Доросла | Цуценя | Юніор

Предостережение!

Пожалуйста, перед покупкой обратитесь к ветеринарному врачу за рекомендацией! Мы не предоставляем консультаций по подбору ветеринарных диет и не несем ответственности за их применение без назначения.

heart product icon
Описание

Oven-Baked Tradition беззернові ласощі для собак з качкою.

Повністю натуральні беззернові, м’які та жувальні ласощі для собак.

Ми піклуємося про здоров'я Ваших собак, тому для виготовлення наших ласощів з качкою ми використовуємо натуральні функціональні інгредієнти та необхідні вітаміни.

Наші ласощі містять необхідні функціональні складові для здоров’я Вашого улюбленця.

Ідеально підходять для тренувань або просто щоб показати свою любов Вашому хвостатому другу. Ми дбайливо виготовили натуральні беззернові ласощі з низькою калорійністю. 

Ці ласощі, як і наш сухий корм, виробляються на власних виробничих потужностях у Канаді. Тож ви завжди будете впевнені, що отримуєте якісний продукт!

БЕЗ ТРАНС-ЖИРІВ!

НАША ОСОБЛИВІСТЬ В ВИПІКАННІ...

 
Склад

Склад: Качка (Дегідроване м’ясо качки 16.13%, Свіже м’ясо качки 8.19%), Картопля, Тапіока, Гліцерин, Масло каноли, Очеретова патока, Нут, Волокна гороху, Насіння льону, Сіль, Шпинат, Яблука, Банани, Чорниця, Броколі, Журавлина, Ламінарія, Солодка картопля, Екстракт розмарину.

Технологічні добавки: Антиоксиданти, Лимонна кислота.

Гелеутворювач: Гуарова гумка.

Дози і способи застосування:

Згодовувати лише як ласощі. Не перегодовувати.

При згодовуванні необхідно забезпечити постійний та безперешкодний доступ тварин до питної води.

 
Гарантований аналіз

Гарантований аналіз: Сирий білок 12.0%, Вміст жиру 11.0%, Сира клітковина 3.5%, Сира зола 5.4%.

Енергетична цінність: 3196 кк/кг, 3.2 кк/шматочок.

Оставьте отзыв об этом товаре
Отзывы о товарах
С этим товаром покупают
Savory Dog Anti-Parasitic Soft Snack з тунцем і диким часником для собак 200г
Придатність до 11.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Anti-Parasitic Soft Snack з тунцем і диким часником для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Club 4 Paws Premium Dental Sticks ласощі для чистки зубів у собак великих порід 177 г
Придатність до 05.25
55.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Club 4 Paws Premium Dental Sticks ласощі для чистки зубів у собак великих порід 177 г
310.73 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Club 4 Paws
Вид ласощів: Палички, пастилки|Очищення зубів
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика
Количество:
Savory Dog Digestion Soft Snack з ягням і ромашкою для собак 200г
Придатність до 10.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Digestion Soft Snack з ягням і ромашкою для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Savory Dog Immunity Support Soft Snack з качкою та шипшиною для собак 200г
Придатність до 08.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Immunity Support Soft Snack з качкою та шипшиною для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Рекомендуемые товары
Oven-Baked Tradition ласощі для собак з печінкою
Придатність до 06.25
215.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition ласощі для собак з печінкою
947.14 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид ласощів: Вітамінізовані ласощі|Дропси, снеки, подушечки
Розмір собаки: Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак зі свіжого м’яса курятини
Придатність до 12.25
1953.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак зі свіжого м’яса курятини
860.35 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Сухий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Курка
Количество:
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак зі свіжого м’яса риби
Придатність до 07.27
2089.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак зі свіжого м’яса риби
920.26 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Сухий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Риба
Количество:
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак малих порід з червоного м’яса
Придатність до 10.25
948.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак малих порід з червоного м’яса
948.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Сухий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Червоне м'ясо
Количество:
Oven-Baked Tradition беззернові ласощі для собак з куркою та гарбузом 227г
Придатність до 04.27
215.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition беззернові ласощі для собак з куркою та гарбузом 227г
947.14 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид ласощів: Вітамінізовані ласощі|Дропси, снеки, подушечки
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Oven-Baked Tradition ласощі для собак зі смаком бекону 227г
Придатність до 12.26
215.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition ласощі для собак зі смаком бекону 227г
947.14 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Розмір собаки: Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Oven-Baked Tradition напіввологий корм для собак зі свіжого м’яса курятини
Придатність до 06.27
2121.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Oven-Baked Tradition напіввологий корм для собак зі свіжого м’яса курятини
934.36 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Напіввологий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Курка
Количество:
Oven-Baked Tradition Повнораціонний збалансований напіввологий корм для собак зі свіжого м’яса риби
Придатність до 02.26
2121.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition Повнораціонний збалансований напіввологий корм для собак зі свіжого м’яса риби
934.36 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Напіввологий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Риба
Количество:
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак малих порід з червоного м’яса 2,27кг.
Придатність до 11.25
2188.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак малих порід з червоного м’яса 2,27кг.
963.88 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Сухий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Червоне м'ясо
Количество:
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак малих порід з червоного м’яса 5,67кг.
Придатність до 05.26
4969.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак малих порід з червоного м’яса 5,67кг.
876.37 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 4472.10 грн.
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Сухий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Червоне м'ясо
Количество:
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак зі свіжого м’яса курятини 11,34кг.
Придатність до 04.27
6069.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак зі свіжого м’яса курятини 11,34кг.
535.19 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Сухий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Курка
Количество:
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак зі свіжого м’яса курятини 5,67кг.
Придатність до 05.26
3960.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак зі свіжого м’яса курятини 5,67кг.
698.41 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Сухий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Курка
Количество:
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак зі свіжого м’яса риби 11,34кг.
Придатність до 06.27
6494.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак зі свіжого м’яса риби 11,34кг.
572.66 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Сухий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Риба
Количество:
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак зі свіжого м’яса риби 5,67кг.
Придатність до 09.25
4238.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition повністю збалансований беззерновий сухий корм для собак зі свіжого м’яса риби 5,67кг.
747.44 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Сухий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Риба
Количество:
Oven-Baked Tradition напіввологий корм для собак зі свіжого м’яса курятини 9,07кг.
Придатність до 08.26
7155.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Oven-Baked Tradition напіввологий корм для собак зі свіжого м’яса курятини 9,07кг.
788.86 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Напіввологий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Курка
Количество:
Oven-Baked Tradition Повнораціонний збалансований напіввологий корм для собак зі свіжого м’яса риби 9,07кг.
Придатність до 12.25
7586.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition Повнораціонний збалансований напіввологий корм для собак зі свіжого м’яса риби 9,07кг.
836.38 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Oven-Baked Tradition
Вид корму: Напіввологий корм
Клас корму: Холістик
Інгредієнти: Риба
Количество:
Ласощі Carnilove Dog Semi Moist з качкою та розмарином для дорослих собак 200g
Придатність до 11.26
229.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Ласощі Carnilove Dog Semi Moist з качкою та розмарином для дорослих собак 200g
1145.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 206.10 грн.
Бренд: Carnilove
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Ласощі Carnilove Dog Semi Moist з фореллю та кропом для дорослих собак 200g
Придатність до 02.27
229.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Ласощі Carnilove Dog Semi Moist з фореллю та кропом для дорослих собак 200g
1145.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 206.10 грн.
Бренд: Carnilove
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Ласощі Carnilove Dog Semi Moist з сардиною та черемшею для дорослих собак 200g
Придатність до 03.25
229.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Ласощі Carnilove Dog Semi Moist з сардиною та черемшею для дорослих собак 200g
1145.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 206.10 грн.
Бренд: Carnilove
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Ласощі Carnilove Dog Crunchy Snack з диким кабаном та шипшиною для дорослих собак 200g
Придатність до 07.25
229.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Ласощі Carnilove Dog Crunchy Snack з диким кабаном та шипшиною для дорослих собак 200g
1145.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 206.10 грн.
Бренд: Carnilove
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Ласощі Carnilove Dog Crunchy Snack з лососем і чорницею для дорослих собак 200g
Придатність до 01.27
229.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Ласощі Carnilove Dog Crunchy Snack з лососем і чорницею для дорослих собак 200g
1145.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 206.10 грн.
Бренд: Carnilove
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Ласощі Carnilove Dog Crunchy Snack з м’ясом страуса та ожиною для дорослих собак 200g
Придатність до 01.26
229.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Ласощі Carnilove Dog Crunchy Snack з м’ясом страуса та ожиною для дорослих собак 200g
1145.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 206.10 грн.
Бренд: Carnilove
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Ласощі Carnilove Dog Crunchy Snack зі скумбрією та малиною для дорослих собак 200g
Придатність до 10.25
229.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Ласощі Carnilove Dog Crunchy Snack зі скумбрією та малиною для дорослих собак 200g
1145.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 206.10 грн.
Бренд: Carnilove
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Ласощі Carnilove Dog Crunchy Snack з ягням та журавлиною для дорослих собак 200g
Придатність до 12.25
229.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Ласощі Carnilove Dog Crunchy Snack з ягням та журавлиною для дорослих собак 200g
1145.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 206.10 грн.
Бренд: Carnilove
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Magnum (Магнум) філе качки 250г
Придатність до 01.26
341.15 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Знято з продажу
Magnum (Магнум) філе качки 250г
1364.60 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Magnum
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Доросла|Юніор|Похилого віку
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Magnum (Магнум) гомілка з м'ясом качки 250г
Придатність до 12.26
314.76 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Знято з продажу
Magnum (Магнум) гомілка з м'ясом качки 250г
1259.04 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Magnum
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Очищення зубів
Вік: Доросла|Юніор|Похилого віку
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Magnum (Магнум) кабанос з м'ясом курки 250г
Придатність до 09.27
335.63 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Знято з продажу
Magnum (Магнум) кабанос з м'ясом курки 250г
1342.52 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Magnum
Вид ласощів: Палички, пастилки|Очищення зубів
Вік: Доросла|Юніор|Похилого віку
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Magnum (Магнум) кільця з м'ясом качки 250г
Придатність до 07.26
335.63 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Знято з продажу
Magnum (Магнум) кільця з м'ясом качки 250г
1342.52 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Magnum
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Доросла|Юніор|Похилого віку
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Brit Care Dog Snack Mobility Ласощі з кальмаром і ананасом для собак, 150г
Придатність до 12.26
239.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Snack Mobility Ласощі з кальмаром і ананасом для собак, 150г
1593.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 215.10 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Brit Care Dog Snack Dental Ласощі з олениною та розмарином для собак, 150г
Придатність до 01.25
239.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Care Dog Snack Dental Ласощі з олениною та розмарином для собак, 150г
1593.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 215.10 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Brit Care Dog Snack Light Ласощі з кроликом і папаєю для собак, 150 г
Придатність до 05.25
239.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Care Dog Snack Light Ласощі з кроликом і папаєю для собак, 150 г
1593.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 215.10 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Brit Care Dog Snack Skin & Coat Ласощі з крилем і кокосом для собак, 150 г
Придатність до 06.27
239.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Care Dog Snack Skin & Coat Ласощі з крилем і кокосом для собак, 150 г
1593.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 215.10 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Brit Care Dog Snack Immunity Ласощі з білком комах та імбиром для собак, 150 г
Придатність до 11.27
239.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Care Dog Snack Immunity Ласощі з білком комах та імбиром для собак, 150 г
1593.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 215.10 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Brit Care Dog Snack Endurance Ласощі з ягням і бананом для собак, 150 г
Придатність до 02.26
239.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Care Dog Snack Endurance Ласощі з ягням і бананом для собак, 150 г
1593.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 215.10 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Savory Dog Immunity Support Soft Snack з качкою та шипшиною для собак 200г
Придатність до 08.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Immunity Support Soft Snack з качкою та шипшиною для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Savory Dog Digestion Soft Snack з ягням і ромашкою для собак 200г
Придатність до 10.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Digestion Soft Snack з ягням і ромашкою для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Savory Dog Skin And Coat Crunchy Snack з лососем і чорнобривцями для собак 200г
Придатність до 09.26
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Skin And Coat Crunchy Snack з лососем і чорнобривцями для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Savory Dog Mobility Crunchy Snack з кроликом і чорноплідною горобиною для собак 200г
Придатність до 10.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Mobility Crunchy Snack з кроликом і чорноплідною горобиною для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Savory Puppy Crunchy Snack з ягням і обліпихою для цуценят 200г
Придатність до 08.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Puppy Crunchy Snack з ягням і обліпихою для цуценят 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
215.00 грн.
Нужна помощь? Написать в Telegram Написать в Facebook
Відгуки