Главная
+38 (063) 643 08 80
Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00
RU
Войти

Reflex Plus (Рефлекс Плюс)


Фільтр
Вид корму
Вид ласощів
Клас корму
Інгредієнти
Вік
Розмір собаки
Вік
Особливі вподобання
Особливі вподобання
Тип шерсті
Малі породи
Мініатюрні породи
Середні породи
Великі породи
Гігантські породи
Наявність
75 - 5123 грн. Ціна
- грн.
Reflex Plus Poodle Adult сухий корм для собак породи пудель 2 кг
Придатність до 01.27
839.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Reflex Plus Poodle Adult сухий корм для собак породи пудель 2 кг
419.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Reflex Plus
Інгредієнти: Курка
Вік: Похилого віку|Доросла
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
Reflex Plus Poodle Puppy сухий корм для цуценят пуделя віком від 2 до 10 місяців 1,5 кг
Придатність до 03.26
671.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Reflex Plus Poodle Puppy сухий корм для цуценят пуделя віком від 2 до 10 місяців 1,5 кг
447.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Reflex Plus
Інгредієнти: Курка
Вік: Цуценя|Юніор
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
Reflex Plus Pug Puppy сухий корм для цуценят породи мопс 1,5 кг
Придатність до 11.25
671.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Reflex Plus Pug Puppy сухий корм для цуценят породи мопс 1,5 кг
447.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Reflex Plus
Інгредієнти: Курка
Вік: Цуценя|Юніор
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
Reflex Plus Siamese Adult сухий корм для дорослих сіамських котів 1,5кг
Придатність до 03.26
734.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Заканчивается
Reflex Plus Siamese Adult сухий корм для дорослих сіамських котів 1,5кг
489.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Reflex Plus
Інгредієнти: Курка
Вік: Похилого віку|Доросла
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
Reflex Plus Siamese Kitten сухий корм для кошенят породи сіамська від 2 до 12 місяців 1,5кг
Придатність до 05.26
734.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Reflex Plus Siamese Kitten сухий корм для кошенят породи сіамська від 2 до 12 місяців 1,5кг
489.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Reflex Plus
Інгредієнти: Курка
Вік: Кошеня
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
Reflex Plus Skin & Coat Small Breed сухий корм для шкіри та шерсті собак малих порід з лососем 3кг
Придатність до 11.27
890.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Reflex Plus Skin & Coat Small Breed сухий корм для шкіри та шерсті собак малих порід з лососем 3кг
296.67 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Reflex Plus
Інгредієнти: Риба
Вік: Доросла|Похилого віку
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
Reflex Plus Sterilised Повноцінний сухий корм для стерилізованих кішок з лососем 1,5кг
Придатність до 06.26
559.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Reflex Plus Sterilised Повноцінний сухий корм для стерилізованих кішок з лососем 1,5кг
372.67 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Reflex Plus
Інгредієнти: Риба
Вік: Доросла|Похилого віку
Вид корму: Сухий корм
Количество:
Reflex Plus Urinary Adult повноцінний та збалансований сухий корм для котів з лососем 1,5кг
Придатність до 12.25
552.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Reflex Plus Urinary Adult повноцінний та збалансований сухий корм для котів з лососем 1,5кг
368.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Reflex Plus
Інгредієнти: Риба
Вік: Похилого віку|Доросла
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
Reflex Plus X-Small Breed Adult сухий корм для собак мініатюрних порід з ягням 1,5 кг
Придатність до 01.26
399.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Reflex Plus X-Small Breed Adult сухий корм для собак мініатюрних порід з ягням 1,5 кг
266.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Reflex Plus
Інгредієнти: Ягня
Вік: Доросла|Похилого віку
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
Reflex Plus Yorkshire Terrier Adult сухий корм для собак породи йоркширський тер’єр 2кг
Придатність до 07.25
839.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Reflex Plus Yorkshire Terrier Adult сухий корм для собак породи йоркширський тер’єр 2кг
419.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Reflex Plus
Інгредієнти: Курка
Вік: Похилого віку|Доросла
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
Reflex Plus Yorkshire Terrier Puppy сухий корм для цуценят йоркширського тер’єра від 2 до 10 місяців 1,5кг
Придатність до 04.25
671.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Reflex Plus Yorkshire Terrier Puppy сухий корм для цуценят йоркширського тер’єра від 2 до 10 місяців 1,5кг
447.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Reflex Plus
Інгредієнти: Курка
Вік: Цуценя|Юніор
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
Рефлекс Плюс Повноцінний сухий корм для вибагливих котів з лососем 1.5кг
Придатність до 05.27
543.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Рефлекс Плюс Повноцінний сухий корм для вибагливих котів з лососем 1.5кг
362.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Reflex Plus
Інгредієнти: Риба
Вік: Доросла|Похилого віку
Вид корму: Сухий корм
Количество:
Самые популярные товары бренда
Рефлекс Плюс Повноцінний сухий корм для вибагливих котів з лососем 1.5кг
Придатність до 05.27
543.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Рефлекс Плюс Повноцінний сухий корм для стерилізованих кішок з лососем 8кг.
Придатність до 08.25
2561.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Reflex Plus British Shorthair Kitten сухий корм для британських короткошерстих кошенят від 2 до 12 місяців 1,5кг
Придатність до 11.27
734.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Reflex Plus British Shorthair Adult сухий корм для дорослих британських короткошерстих котів 1,5кг
Придатність до 03.26
734.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Reflex Plus Happy Hour ласощі для собак з лососем, здорова та блискуча шерсть 60г
Придатність до 05.26
75.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Рефлекс Плюс Повноцінний сухий корм для собак середніх та великих порід з лососем 3кг.
Придатність до 05.26
901.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Reflex Plus British Shorthair Adult сухий корм для дорослих британських короткошерстих котів 8 кг
Придатність до 08.27
3244.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Рефлекс Плюс Повноцінний сухий корм для собак малих порід з лососем 8кг.
Придатність до 03.26
2008.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Reflex Plus Hairball Salmon сухий корм для котів, які живуть у приміщені та виведення шерсті з лососем 1.5кг.
Придатність до 02.26
553.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Reflex Plus Sterilized Повноцінний сухий корм для стерилізованих кішок з куркою 15кг
Придатність до 08.25
4596.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon

Reflex Plus - бренд корму для тварин створений для забезпечення домашніх улюбленців збалансованим, корисним та поживним раціоном. 

В основі корму тільки свіжі інгредієнти, основним з яких є м'ясо та риба. 

М'ясна складова продукції Reflex Plus включає:

  • курятину;
  • яловичину;
  • ягнятину. 

Риба, що використовується в кормах - це лосось і тріска. 

В якості злакових інгредієнтів застосовується рис. 

Корм Reflex Plus для собак і кішок представлений у сухому, вологому, консервованому вигляді, а також у вигляді печива, стиків та м'ясних паличок, як ласощі. 

 

Технології виробництва 

Reflex Plus - це технологічно складний продукт, створений у спеціальних лабораторіях, які бувають тільки у передових виробників кормів для домашніх тварин. 

Лабораторна складова у створенні корму, має на увазі ретельну перевірку на безпеку для здоров'я тварин усієї сировини, з використанням фізичних, хімічних, мікробіологічних та токсикологічних методів контролю якості.  У лабораторії бренду, яка безпосередньо координується з виробництвом, проводяться класичні хімічні аналізи всіх поживних речовин, що входять до складу продукції:

  • води;
  • протеїну;
  • екструдованого екстракту;
  • сирої клітковини;
  • крохмалю;
  • кальція; фосфору;
  • натрію;
  • вільних жирних кислот.

Продукція під брендом Reflex Plus розробляється в рамках програм досліджень, які проводять різні національні асоціації ветеринарів. 

 

Адаптивність корму за ключовими категоріями

Вплив повноцінного та збалансованого харчування на здоров'я домашніх тварин добре відомий, проте не менш важливо враховувати потреби у поживних речовинах залежно від виду тварин, породи, віку та деяких фізіологічних станів. 

Правильно адаптований за цими критеріями корм з урахуванням конкретних вимог дієти, має життєво важливе значення. 

Щоб корм Reflex Plus для котів і собак дотримувався не тільки поживного балансу, а й відповідав вимогам віку, ваги та стану організму вихованців, центри розробки продуктів компанії працюють у співпраці з вищими національними науковими установами, міжнародними лабораторіями та дослідницькими центрами. 

Результатом такої співпраці є офіційне визнання на рівні сертифікатів того факту, що продукція Reflex Plus має чудові біохімічні, хімічні, мікробіологічні та токсикологічні властивості для різних категорій собак і кішок.  

 

Переваги корму для тварин Reflex Plus

Reflex Plus - це не просто їжа для тварини, а комплексне меню, в якому враховано всі необхідні для здоров'я складові. Таке харчування надають корми найвищої категорії якості з унікальним поєднанням продуктів, які просто не використовуються у товарах класом нижче. 

Крім цього Reflex Plus - це ще й певна модель харчування, створена на науково-обґрунтованих концепціях, спеціально розроблених для підвищення якості життя тварин. Іншими словами, в основі діяльності бренду пріоритет відданий на користь доведеній науковій практиці, а не популярним тенденціям харчування, часто орієнтованим на комерційну вигоду.

 

Різноманітність - ще один важливий плюс на користь корму Reflex Plus. Дуже мало компаній здатні надати таку варіативність асортименту, коли вибрати хороший корм будь-якого типу можна в межах лінійки одного бренду. З кормом Reflex Plus можна скласти велике меню для харчування собак і кішок, чергуючи найнесподіваніші смакові поєднання.

 

Нужна помощь? Написать в Telegram Написать в Facebook
Відгуки