Главная
+38 (063) 643 08 80
Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00
RU
Войти

ROYAL CANIN DIGESTIVE CARE LOAF вологий корм для собак із чутливою травною системою 85г*12шт

Артикул 11800019
(0)
Очікуємо на поставку
Количество:
Очікуємо на поставку
Цена за килограмм: 8047.06 грн
Придатність до 12.27
Бренд: Royal Canin
Інгредієнти: На основі м'яса
Вік: Похилого віку | Доросла
Особливі вподобання: Повсякденний | Для травлення
Розмір собаки: Гіганти | Велика | Середня | Міні | Мініатюрна
Вид консерви: Паштет
Клас консерви: Суперпреміум
Країна виробник/реєстрація: Австрія/Франція
Бренд: Royal Canin
Інгредієнти: На основі м'яса
Вік: Похилого віку | Доросла
Особливі вподобання: Повсякденний | Для травлення
Розмір собаки: Гіганти | Велика | Середня | Міні | Мініатюрна
Вид консерви: Паштет
Клас консерви: Суперпреміум
Країна виробник/реєстрація: Австрія/Франція

Предостережение!

Пожалуйста, перед покупкой обратитесь к ветеринарному врачу за рекомендацией! Мы не предоставляем консультаций по подбору ветеринарных диет и не несем ответственности за их применение без назначения.

heart product icon
Описание

ROYAL CANIN DIGESTIVE CARE LOAF вологий корм для собак.

Повнораційний корм для собак різних розмірів із чутливою травною системою. Розлади шлунково-кишкового тракту може бути ознакою чутливого травлення. Корм високого рівня засвоюваності підтримує оптимальну роботу системи травлення, сприяє поліпшенню загального стану здоров'я вашого собаки.

Переваги корму:

  • Це адаптоване харчування для підтримання оптимальної роботи травної системи та поліпшення загального стану здоров'я собаки.
  • Точно збалансована формула раціону нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, розлад якого може бути ознакою чутливого травлення.
  • Збагачений цінними вітамінами та важливими мікроелементами для підтримання гарного самопочуття тварини.
  • Є ідеальним доповненням до сухого корму, допомагає активізувати обмін речовин і урізноманітнити щоденне меню улюбленця.
  • Сприяє покращенню якості фекалій собаки.
Cклад

Склад: м'ясо та м’ясні субпродукти, субпродукти рослинного походження, злаки, олії та жири, мінеральні речовини, вуглеводи.

Добавки на 1 кг:

Вітаміни: вітамін D3 - 190 МО.

Мікроелементи: E1 (залізо) - 5 мг, E2 (йод) - 0,3 мг, Е4 (мідь) - 2,4 мг, Е5 (марганець) -1,4 мг, Е6 (цинк) - 14 мг.

Технологічні добавки: кліноптилоліт осадового походження - 2,2 грами.

Рекомендації з годування:

  • Давати щодня з розрахунку ваги та фізичного навантаження улюбленця. Дотримуйтеся норм годування, зазначених у таблиці на пакованні, але враховуйте індивідуальні потреби тварини. Добова норма має бути підібрана в такий спосіб, щоби зберегти оптимальну вагу собаки.
  • У разі переходу з одного корму на інший необхідно робити це поступово для того, щоб організм собаки зміг адаптуватися до нового раціону.
  • Стежте за тим, щоби в улюбленця завжди був доступ до чистої свіжої води.
Вага собаки, кг Норма годування, грамів/добу
5 380
10 640
20 1060
Гарантований аналіз

Гарантований аналіз: cирий протеїн – 8,6 %; сирий жир – 5,7 %; сира зола – 1,9 %; сира клітковина – 1,3 %; вологість – 79,0 %.

Для яких порід підійде корм?

Корм ідеально підходить для собак гігантських, великих, середніх, малих та мініатюрних порід.

Гігантські породи:

Анатолийский карабаш; Акбаш; Бульмастиф; Буллі Кутта; Угорський кувас; Гуль донг; Кавказька вівчарка; Мастиф англійський; Німецький дог; Тибетський мастиф; Ірландський вовкодав; Неаполетанскій мастиф; Сенбернар; Шотландський дірхаунд.

Великі породи:

Акіта-іну; Алабай (середньоазіатська вівчарка); Аляска маламут; Афганський хорт; Бернський зенненхунд; Бобтейл; Бладхаунд; Боксер; Болгарська вівчарка; Великий піренейський собака; Бордоський дог; Босерон; Бріар; Бульдог американський; Веймаранер; Доберман; Дратхаар; Золотистий ретривер; Ірландський сетер; Кане корсо; Коллі Курцхаар; Лабрадор ретривер; Леонбергер; Московська сторожова; Ньюфаундленд; Вівчарка німецька; Пойнтер; Пудель королівський; Поденко ібіценко; Різеншнауцер; Родезійський риджбек; Ротвейлер; Російський хорт; Російський чорний тер'єр; Самоїдська лайка (самоїд); Сибірський хаскі; Ердельтер'єр; Південноафриканський бурбуль.

Середні породи:

Американський пітбультер'єр; Американський стаффордширський тер'єр; Бассет хаунд; Бельгійська вівчарка малінуа; Бордер коллі; Бультер'єр; Бульдог англійська; Далматинець; Ірландський тер'єр; Миттельшнауцер; М’якошерстний пшеничний тер'єр; Стаффордширський бультер'єр; Уіпет; Фараоновий собака; Чау чау; Шарпей; Шиба-іну.

Малі породи:

Басенджи; Бігль; Бішон фрізе; Бостон тер'єр; Бульдог французький; Бультер'єр мініатюрний; Вельш коргі пемброк; Вельш коргі кардіган; Вельштер'єр; Вест хайленд уайт тер'єр; Джек рассел тер'єр; Керн тер'єр; Кокер спанієль американський; Кокер спанієль англійський; Норвіч тер'єр; Пудель карликовий; Скотч тер'єр; Такса; Фокстер'єр гладкошерстий; Фокстер'єр жорсткошерстний; Цвергшнауцер; Шелти; Ягдтер'єр.

Мініатюрні породи:

Італійська левретка; Брюссельський грифон; Пекінес; Йоркширський тер'єр; Померанський шпіц; Карликовий пінчер; Пудель той; Кінг Чарльз спаніель; Російський той тер'єр; Китайська хохлата; Чихуахуа; Мальтійська болонка; Ши-тцу; Мопс; Фокстер'єр той; Папільон; Японський хін; Мальтіпу; Пті-брабансони.

Оставьте отзыв об этом товаре
Отзывы о товарах
С этим товаром покупают
Essence Паштет із куркою для дорослих собак 800 г
Придатність до 04.26
113.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Essence Паштет із куркою для дорослих собак 800 г
141.25 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Essence
Інгредієнти: Курка
Вид консерви: Паштет
Вік: Похилого віку|Доросла
Количество:
Essence Паштет "М'ясне асорті" для дорослих собак 800 г
Придатність до 01.26
113.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Essence Паштет "М'ясне асорті" для дорослих собак 800 г
141.25 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Essence
Інгредієнти: Курка|Яловичина|Качка
Вид консерви: Паштет
Вік: Похилого віку|Доросла
Количество:
Essence Паштет із куркою для цуценят 200 г
Придатність до 03.26
43.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Essence Паштет із куркою для цуценят 200 г
215.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Essence
Інгредієнти: Курка
Вид консерви: Паштет
Вік: Цуценя|Юніор
Количество:
Essence Паштет із куркою для цуценят 800 г
Придатність до 02.25
113.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Essence Паштет із куркою для цуценят 800 г
141.25 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Essence
Інгредієнти: Курка
Вид консерви: Паштет
Вік: Цуценя|Юніор
Количество:
Рекомендуемые товары
Savory Dog Gourmand яловичина 200g
Придатність до 12.25
111.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Gourmand яловичина 200g
555.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 99.90 грн.
Бренд: Savory
Інгредієнти: Яловичина
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Savory Dog Gourmand індичка 100g
Придатність до 05.25
60.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Savory Dog Gourmand індичка 100g
600.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 54.00 грн.
Бренд: Savory
Інгредієнти: Індичка
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Savory Dog Gourmand качка 100g
Придатність до 03.26
60.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Savory Dog Gourmand качка 100g
600.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 54.00 грн.
Бренд: Savory
Інгредієнти: Качка
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Fine Dog консерва з м'ясом птиці для собак 100% м'яса 1200г
Придатність до 11.25
245.27 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Знято з продажу
Fine Dog консерва з м'ясом птиці для собак 100% м'яса 1200г
204.39 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Fine Dog
Інгредієнти: Курка
Вид консерви: Шматочками
Вік: Доросла|Похилого віку
Количество:
Fine Dog консерва з м'ясом птиці для собак 100% м'яса 200г
Придатність до 04.27
91.51 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Знято з продажу
Fine Dog консерва з м'ясом птиці для собак 100% м'яса 200г
457.55 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Fine Dog
Інгредієнти: Курка
Вид консерви: Шматочками
Вік: Доросла|Похилого віку
Количество:
ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE LOAF паштет для собак із надмірною вагою 85г*12шт
Придатність до 03.27
684.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE LOAF паштет для собак із надмірною вагою 85г*12шт
8047.06 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 615.60 грн.
Бренд: Royal Canin
Інгредієнти: На основі м'яса
Вид консерви: Паштет
Вік: Похилого віку|Доросла
Количество:
ROYAL CANIN RELAX CARE LOAF паштет для собак 85г*12шт
Придатність до 11.25
684.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
ROYAL CANIN RELAX CARE LOAF паштет для собак 85г*12шт
8047.06 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 615.60 грн.
Бренд: Royal Canin
Інгредієнти: На основі м'яса|Hа основі риби
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Юніор
Количество:
ROYAL CANIN URINARY LOAF паштет для собак із чутливою сечовидільною системою 85г*12шт
Придатність до 11.25
684.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
ROYAL CANIN URINARY LOAF паштет для собак із чутливою сечовидільною системою 85г*12шт
8047.06 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 615.60 грн.
Бренд: Royal Canin
Інгредієнти: На основі м'яса
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Юніор
Количество:
ROYAL CANIN POMERANIAN ADULT паштет для собак породи померанський шпіц 85г*12шт
Придатність до 05.27
720.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN POMERANIAN ADULT паштет для собак породи померанський шпіц 85г*12шт
8470.59 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 648.00 грн.
Бренд: Royal Canin
Інгредієнти: На основі м'яса
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
684.00 грн.
Нужна помощь? Написать в Telegram Написать в Facebook
Відгуки