Главная
+38 (063) 643 08 80
Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00
RU
Войти

Royal Canin


Фільтр
Вид консерви
Вид корму
Вид ласощів
Призначення
Клас консерви
Клас корму
Призначення
Інгредієнти
Вік
Розмір собаки
Вік
Особливі вподобання
Особливі вподобання
Тип шерсті
Малі породи
Мініатюрні породи
Середні породи
Великі породи
Гігантські породи
Наявність
46 - 5600 грн. Ціна
- грн.
ROYAL CANIN FRENCH BULLDOG PUPPY cухий корм для цуценят породи французький бульдог віком до 12 місяців 1 кг
Придатність до 09.27
415.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN FRENCH BULLDOG PUPPY cухий корм для цуценят породи французький бульдог віком до 12 місяців 1 кг
415.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 373.50 грн.
Бренд: Royal Canin
Інгредієнти: На основі м'яса
Вік: Цуценя|Юніор
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL DOG сухий корм для дорослих собак при захворюваннях шлунково-кишкового тракту 15 кг
Придатність до 05.26
5000.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL DOG сухий корм для дорослих собак при захворюваннях шлунково-кишкового тракту 15 кг
333.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 4500.00 грн.
Бренд: Royal Canin
Призначення: Шлунково-кишковий тракт
Вид корму: Сухий корм
Країна виробник/реєстрація: Польща/Франція
Количество:
ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL DOG сухий корм для дорослих собак при захворюваннях шлунково-кишкового тракту 2 кг
Придатність до 02.26
795.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL DOG сухий корм для дорослих собак при захворюваннях шлунково-кишкового тракту 2 кг
397.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 715.50 грн.
Бренд: Royal Canin
Призначення: Шлунково-кишковий тракт
Вид корму: Сухий корм
Країна виробник/реєстрація: Польща/Франція
Количество:
ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL JUNIOR сухий корм для цуценят при порушеннях травлення 2,5 кг
Придатність до 02.26
1100.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL JUNIOR сухий корм для цуценят при порушеннях травлення 2,5 кг
440.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 990.00 грн.
Бренд: Royal Canin
Призначення: Шлунково-кишковий тракт|Дієта в період одужання
Вид корму: Сухий корм
Країна виробник/реєстрація: Польща/Франція
Количество:
ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL KITTEN вологий корм для кошенят  195 г
Придатність до 08.27
130.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL KITTEN вологий корм для кошенят 195 г
666.67 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 117.00 грн.
Бренд: Royal Canin
Призначення: Шлунково-кишковий тракт
Вид корму: Вологий корм
Країна виробник/реєстрація: Австрія/Франція
Количество:
ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL LOW FAT DOG для собак малих порід при порушенні травлення 1,5 кг
Придатність до 10.25
625.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL LOW FAT DOG для собак малих порід при порушенні травлення 1,5 кг
416.67 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 562.50 грн.
Количество:
ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL PUPPY CANS вологий корм для цуценят при проблемах із травленням 195 г
Придатність до 07.26
140.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL PUPPY CANS вологий корм для цуценят при проблемах із травленням 195 г
717.95 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 126.00 грн.
Бренд: Royal Canin
Призначення: Шлунково-кишковий тракт
Вид корму: Вологий корм
Країна виробник/реєстрація: Австрія/Франція
Количество:
ROYAL CANIN GASTRO-INTESTINAL CAT вологий корм для котів 85г
Придатність до 09.26
720.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN GASTRO-INTESTINAL CAT вологий корм для котів 85г
8470.59 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 648.00 грн.
Бренд: Royal Canin
Призначення: Шлунково-кишковий тракт
Вид корму: Вологий корм
Країна виробник/реєстрація: Австрія/Франція
Количество:
ROYAL CANIN GASTRO-INTESTINAL MODERATE CALORIE CAT вологий корм для котів 85г
Придатність до 09.25
720.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN GASTRO-INTESTINAL MODERATE CALORIE CAT вологий корм для котів 85г
8470.59 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 648.00 грн.
Бренд: Royal Canin
Призначення: Шлунково-кишковий тракт
Вид корму: Вологий корм
Країна виробник/реєстрація: Австрія/Франція
Количество:
ROYAL CANIN GASTROINTESTINAL DOG ​​Can вологий корм для собак при порушенні травлення 400г
Придатність до 02.27
155.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN GASTROINTESTINAL DOG ​​Can вологий корм для собак при порушенні травлення 400г
387.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 139.50 грн.
Бренд: Royal Canin
Призначення: Шлунково-кишковий тракт|Дієта в період одужання
Вид корму: Вологий корм
Країна виробник/реєстрація: Австрія/Франція
Количество:
ROYAL CANIN GASTROINTESTINAL FELINE сухий корм для котів при захворюваннях шлунково-кишкового тракту 0,4 кг
Придатність до 06.25
280.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN GASTROINTESTINAL FELINE сухий корм для котів при захворюваннях шлунково-кишкового тракту 0,4 кг
700.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 252.00 грн.
Бренд: Royal Canin
Призначення: Шлунково-кишковий тракт
Вид корму: Сухий корм
Країна виробник/реєстрація: Польща/Франція
Количество:
ROYAL CANIN GASTROINTESTINAL FIBRE RESPONSE сухий корм для котів при захворюваннях шлунково-кишкового тракту 0,4 кг
Придатність до 02.27
350.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
ROYAL CANIN GASTROINTESTINAL FIBRE RESPONSE сухий корм для котів при захворюваннях шлунково-кишкового тракту 0,4 кг
875.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 315.00 грн.
Бренд: Royal Canin
Призначення: Шлунково-кишковий тракт
Вид корму: Сухий корм
Країна виробник/реєстрація: Польща/Франція
Количество:
Самые популярные товары бренда
ROYAL CANIN MINI STARTER для новонароджених цуценят до 2-місячного віку 8кг
Придатність до 02.25
2920.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
ROYAL CANIN ANALLERGENIC DOG сухий корм для дорослих собак при харчовій алергії 8 кг
Придатність до 01.25
4250.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
ROYAL CANIN APPETITE CONTROL CARE сухий корм для стерилізованих котів старше 12 місяців 2 кг
Придатність до 08.26
1170.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
ROYAL CANIN BENGAL ADULT сухий корм для дорослих бенгальських котів 2 кг
Придатність до 01.26
1110.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Royal Canin Beagle Adult сухий корм для собак породи Бігль 3 кг
Придатність до 05.27
1110.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
ROYAL CANIN ANALLERGENIC CAT сухий корм для дорослих котів від 12 місяців при харчовій алергії 2 кг
Придатність до 05.26
1800.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
ROYAL CANIN APPETITE CONTROL CARE вологий корм для дорослих котів шматочки в соусі 85г*12шт
Придатність до 12.26
720.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
ROYAL CANIN ANALLERGENIC DOG сухий корм для дорослих собак при харчовій алергії 3 кг
Придатність до 09.26
1750.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
ROYAL CANIN BRITISH SHORTHAIR ADULT вологий корм для котів 85г*12шт
Придатність до 07.25
696.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
ROYAL CANIN ANALLERGENIC SMALL DOG сухий корм для собак дрібних порід при харчовій алергії 1,5 кг
Придатність до 02.25
950.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon

Жан Катарі народився в травні 1927 року в маленькому французькому містечку Ле-Пюї-ан-Веле. Він розпочав кар’єру ветеринара, працюючи з кіньми та биками. З роками в нього з’явилося розуміння того, що харчування може впливати на здоров’я тварин. 1968 року він розробив «жовтий суп» для собак. Зареєстровано торгову марку ROYAL CANIN®.

Нужна помощь? Написать в Telegram Написать в Facebook
Відгуки