Фильтр
Вид корма
Класc корма
Ингредиенты
Возраст
Размер собаки
Возраст
Особые предпочтения
Особые предпочтения
Тип шерсти
Малые породы
Маниатюрные породы
Средние породы
Крупные породы
Гигантские породы
Наличие
Придатність до 10.26
0.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
1st Choice Puppy Toy & Small Lamb & Fish сухой корм для щенков малых и мини пород с ягненком и рыбой 350г
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 0.00 грн.
Придатність до 04.25
217.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
1st Choice Senior Mature Less Aktiv сухой корм для котов пожилого возраста 0,35 кг
620.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 195.30 грн.
Бренд:
1st Choice
Особие предпочтения:
Повседневный|Для суставов|Облегченный/при ожирении
Ингредиенты:
Курица
Возраст:
Пожилая
Придатність до 10.25
1149.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
1st Choice Senior Medium & Large Chicken сухой корм для пожилых собак крупных пород 5 кг
229.80 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 1034.10 грн.
Придатність до 07.25
999.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
1st Choice Senior Sensitive Skin & Coat Lamb & Fish сухой корм для пожилых собак 2,72 кг
367.28 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 899.10 грн.
Придатність до 03.25
895.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
1st Choice Senior Toy & Small Breeds сухой корм для пожилых собак малых и мини пород 2,72 кг
329.04 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 805.50 грн.
Придатність до 01.25
954.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
1st Choice Senior Toy and Small Сhicken сухой корм для пожилых собак малых и мини пород 2 кг
477.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 858.60 грн.
Придатність до 03.26
215.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
1st Choice Sterilized Chicken сухой корм для стерилизованных кошек 0,32 кг
671.88 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 193.50 грн.
Бренд:
1st Choice
Особие предпочтения:
Повседневный|Облегченный/при ожирении|Стерилизованные/кастрированные
Ингредиенты:
Курица
Возраст:
Пожилая|Взрослая
Придатність до 05.27
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
1st Choice Urinary Health сухой корм для котов склонных к мочекаменной болезни 0,34 кг
661.76 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд:
1st Choice
Особие предпочтения:
Повседневный|Стерилизованные/кастрированные
Ингредиенты:
Курица
Возраст:
Пожилая|Взрослая
Придатність до 04.26
195.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
1st Choice Weight Control Adult сухой корм для котов склонных к полноте 0,35 кг
557.14 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 175.50 грн.
Бренд:
1st Choice
Особие предпочтения:
Повседневный|Облегченный/при ожирении|Стерилизованные/кастрированные
Ингредиенты:
Курица
Возраст:
Пожилая|Взрослая
Придатність до 05.26
903.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
1st Choice Adult Derma сухой диетический корм для кошек 1,8 кг
501.67 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 812.70 грн.
Бренд:
1st Choice
Особие предпочтения:
Повседневный|Беззерновой корм|Для кожи и шерсти
Ингредиенты:
Рыба
Возраст:
Пожилая|Взрослая
Придатність до 10.27
1384.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
1st Choice Adult Derma сухой корм для взрослых собак для кожи и шерсти 4 кг
346.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 1245.60 грн.
Придатність до 12.27
4584.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
1st Choice Adult Digestive Health Medium and Large сухой корм для собак с чувствительным пищеварением 12 кг
382.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 4125.60 грн.
