Фильтр
Вид корма
Класc корма
Ингредиенты
Возраст
Размер собаки
Возраст
Особые предпочтения
Особые предпочтения
Тип шерсти
Малые породы
Маниатюрные породы
Средние породы
Крупные породы
Гигантские породы
Наличие
Придатність до 10.26
375.60 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Acana Bountiful Catch Cat сухой корм для котов с рыбой 0,34 кг
1104.71 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 338.04 грн.
Бренд:
Acana
Особие предпочтения:
Повседневный|Для кормящих и беременных|Стерилизованные/кастрированные
Ингредиенты:
Рыба
Возраст:
Пожилая|Взрослая
Придатність до 03.26
257.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Acana Grass-Fed Lamb сухой корм для собак с ягненком 0,34 кг
755.88 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 231.30 грн.
Бренд:
Acana
Ингредиенты:
Ягненок
Возраст:
Все стадии жизни|Пожилая|Взрослая|Юниор|Щенок
Класc корма:
Холистик
Придатність до 11.26
204.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
ACANA Light & Fit Recipe сухой корм для собак с избыточным весом 0,34 кг
600.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 183.60 грн.
Бренд:
Acana
Ингредиенты:
Курица
Возраст:
Все стадии жизни|Пожилая|Взрослая|Щенок|Юниор
Класc корма:
Холистик
Придатність до 02.26
1310.30 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
ACANA Prairie Poultry Recipe сухой корм для собак с птицей и цельными яйцами 2 кг
655.15 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 1179.27 грн.
Бренд:
Acana
Ингредиенты:
Курица
Возраст:
Все стадии жизни|Пожилая|Взрослая|Щенок|Юниор
Класc корма:
Холистик
Придатність до 05.25
289.60 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Acana Puppy Recipe сухой корм для щенков с курицей 0,34 кг
851.76 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 260.64 грн.
Придатність до 01.25
227.60 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
ACANA Red Meat Recipe сухой корм для собак всех пород с красным мясом 0,34 кг
669.41 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 204.84 грн.
Бренд:
Acana
Ингредиенты:
Красное мясо
Возраст:
Все стадии жизни|Пожилая|Взрослая|Щенок|Юниор
Класc корма:
Холистик
Придатність до 06.25
3199.60 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
ACANA Adult Dog Recipe сухой корм для взрослых собак с курицей 6 кг
533.27 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 2879.64 грн.
Бренд:
Acana
Ингредиенты:
Курица
Возраст:
Все стадии жизни|Пожилая|Взрослая|Щенок|Юниор
Класc корма:
Холистик
Придатність до 12.26
2860.20 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
ACANA Prairie Poultry Recipe сухой корм для собак с птицей и цельными яйцами 6 кг
476.70 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 2574.18 грн.
Бренд:
Acana
Ингредиенты:
Курица
Возраст:
Все стадии жизни|Пожилая|Взрослая|Щенок|Юниор
Класc корма:
Холистик
Придатність до 07.27
3339.80 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
ACANA Wild Coast Recipe сухой корм для собак с рыбой 6 кг
556.63 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 3005.82 грн.
Бренд:
Acana
Ингредиенты:
Рыба
Возраст:
Все стадии жизни|Пожилая|Взрослая|Щенок|Юниор
Класc корма:
Холистик
Придатність до 07.27
3754.20 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Acana Wild Prairie Dog Recipe сухой корм для собак с курицей и индейкой 6 кг
625.70 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 3378.78 грн.
Бренд:
Acana
Ингредиенты:
Курица|Индейка
Возраст:
Все стадии жизни|Пожилая|Взрослая|Юниор|Щенок
Класc корма:
Холистик
Придатність до 02.27
3263.50 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
ACANA Light & Fit Recipe сухой корм для собак с избыточным весом 6 кг
543.92 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 2937.15 грн.
Бренд:
Acana
Ингредиенты:
Курица
Возраст:
Все стадии жизни|Пожилая|Взрослая|Щенок|Юниор
Класc корма:
Холистик
Придатність до 04.25
3259.80 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
ACANA Red Meat Recipe сухой корм на основе красного мяса и овса 6 кг
543.30 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 2933.82 грн.
Бренд:
Acana
Ингредиенты:
Красное мясо
Возраст:
Все стадии жизни|Пожилая|Взрослая|Щенок|Юниор
Класc корма:
Холистик
