Фильтр
Вид консервы
Вид корма
Класc консервы
Класc корма
Ингредиенты
Возраст
Размер собаки
Возраст
Особые предпочтения
Особые предпочтения
Тип шерсти
Малые породы
Маниатюрные породы
Средние породы
Крупные породы
Гигантские породы
Наличие
Придатність до 08.27
279.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Brit Premium by Nature Cat Kitten 800 г (для котят с курицей)
348.75 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 251.10 грн.
Придатність до 11.27
489.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Brit Premium by Nature Cat Sensitive 1,5 кг (для котов с чувствительным пищеварением, с ягненком)
326.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 440.10 грн.
Придатність до 06.27
289.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Brit Premium by Nature Cat Sterilised 800 г (для стерелизованных котов, с курицей)
361.25 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 260.10 грн.
Придатність до 03.26
289.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Lamb 800 г (для стерелизованных котов, с ягненком)
361.25 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 260.10 грн.
Придатність до 06.27
289.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon 800 г (для стерелизованных котов, с лососем)
361.25 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 260.10 грн.
Придатність до 09.26
249.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Brit Premium by Nature с говядиной и рубцом для собак 800 г
311.25 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 224.10 грн.
Придатність до 12.27
249.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Brit Premium by Nature с индейкой и печенью для щенков 800 г
311.25 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 224.10 грн.
Придатність до 01.25
249.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Brit Premium by Nature с курицей и куриными сердечками для собак 800 г
311.25 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 224.10 грн.
Придатність до 04.27
249.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Brit Premium by Nature с ягненком и гречкой для собак 800 г
311.25 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 224.10 грн.
Придатність до 08.27
1275.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Brit Premium Dog Adult L 8 kg
159.38 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 1147.50 грн.
Придатність до 10.26
579.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Brit Premium Dog Adult M 3 kg
193.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 521.10 грн.
Придатність до 07.25
769.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Brit Premium Dog Adult S 3 kg
256.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 692.10 грн.
