Фильтр
Вид консервы
Вид корма
Класc консервы
Назначение
Ингредиенты
Возраст
Размер собаки
Возраст
Особые предпочтения
Особые предпочтения
Тип шерсти
Малые породы
Маниатюрные породы
Средние породы
Крупные породы
Гигантские породы
Наличие
Придатність до 04.27
388.60 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Premium Pure влажный корм для собак аллергиков с кабаном 800 г
485.75 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 349.74 грн.
Придатність до 01.26
334.20 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Premium Pure для собак аллергиков c гусем и яблоками 500 г
668.40 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 300.78 грн.
Придатність до 05.27
286.30 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Premium Pure для собак аллергиков с говядиной и рисом 500 г
572.60 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 257.67 грн.
Придатність до 07.27
388.60 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Premium Pure для собак аллергиков с индейкой и картофелем 800 г
485.75 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 349.74 грн.
Придатність до 01.26
388.60 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Premium Pure для собак аллергиков с курицей и рисом 800 г
485.75 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 349.74 грн.
Придатність до 07.26
286.30 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Premium Pure для собак аллергиков с ягненком 500 г
572.60 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 257.67 грн.
Придатність до 06.25
201.50 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Premium влажный корм для собак с говядиной 400 г
503.75 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 181.35 грн.
Придатність до 11.25
201.54 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Premium влажный корм для собак с гусем и картошкой 400 г
503.85 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 181.39 грн.
Бренд:
Dolina Noteci
Вид консервы:
Паштет
Ингредиенты:
Говядина|Гусь|Свинина
Возраст:
Пожилая|Взрослая
Придатність до 11.25
201.50 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Premium влажный корм для собак с дичью 400 г
503.75 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 181.35 грн.
Придатність до 12.25
201.50 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Premium влажный корм для собак с индейкой 400 г
503.75 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 181.35 грн.
Бренд:
Dolina Noteci
Вид консервы:
Паштет
Ингредиенты:
Говядина|Индейка|Свинина
Возраст:
Пожилая|Взрослая
Придатність до 09.27
201.50 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Premium влажный корм для собак с кроликом и клюквой 400 г
503.75 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 181.35 грн.
Бренд:
Dolina Noteci
Вид консервы:
Паштет
Ингредиенты:
Говядина|Кролик|Свинина
Возраст:
Пожилая|Взрослая
Придатність до 10.27
201.50 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Premium влажный корм для собак с курицей 400 г
503.75 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 181.35 грн.
Бренд:
Dolina Noteci
Вид консервы:
Паштет
Ингредиенты:
Говядина|Курица|Свинина
Возраст:
Пожилая|Взрослая
