Фильтр
Вид консервы
Вид корма
Класc консервы
Класc корма
Ингредиенты
Возраст
Размер собаки
Возраст
Особые предпочтения
Особые предпочтения
Тип шерсти
Малые породы
Маниатюрные породы
Средние породы
Крупные породы
Гигантские породы
Наличие
Придатність до 01.26
97.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Schesir Tuna with Squid влажный корм для взрослых котов с тунцом и кальмаром в желе 85 г
1141.18 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 87.30 грн.
Придатність до 08.26
97.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Schesir Tuna with Yellow Tail влажный корм для взрослых котов с тунцом и желтохвостом в желе 85 г
1141.18 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 87.30 грн.
Придатність до 02.25
89.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Schesir Tuna влажный корм для взрослых котов с тунцом в желе 85 г
1047.06 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 80.10 грн.
Придатність до 01.27
96.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Schesir Tuna влажный корм для взрослых котов с тунцом в желе 85 г
1129.41 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 86.40 грн.
Придатність до 01.27
96.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Schesir Tuna влажный корм для взрослых котов с тунцом в соусе 85 г
1129.41 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 86.40 грн.
Придатність до 02.26
296.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Schesir набор влажного корма для взрослых кошек (4 шт. х 85 г)
493.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 266.40 грн.
Бренд:
Schesir
Вид консервы:
В желе|Кусочки
Ингредиенты:
На основе мяса|На основе рыбы
Возраст:
Взрослая|Пожилая
Придатність до 07.27
302.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Schesir набор влажного корма для взрослых кошек с тунцом (4 шт. х 85 г)
503.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 271.80 грн.
Придатність до 04.25
437.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Schesir набор влажного корма для взрослых собак с курицей в желе (4 шт. х 150 г)
109.25 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 393.30 грн.
Придатність до 07.26
400.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
Schesir набор влажного корма для взрослых собак с курицей и тунцом в желе (4 шт.x 150 г)
100.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 360.00 грн.
Бренд:
Schesir
Вид консервы:
В желе|Кусочки
Ингредиенты:
Курица|Рыба
Возраст:
Пожилая|Взрослая|Щенок|Юниор
Придатність до 11.25
844.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
SCHESIR DOG LARGE ADULT CHICKEN сухой корм для собак больших пород с курицей 4 кг
211.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 759.60 грн.
Придатність до 12.27
844.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
SCHESIR DOG LARGE ADULT FISH сухой корм для собак больших пород с рыбой 4 кг
211.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 759.60 грн.
Придатність до 01.27
3201.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Ожидание 2-3 дня
SCHESIR DOG LARGE ADULT LAMB сухой корм для собак больших пород с ягненком 12 кг
266.75 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 2880.90 грн.
