Фильтр
Вы выбрали:
Класc консервы:
Скидка
Вид консервы
Производитель
Суперпремиум
Класc консервы
Ингредиенты
Возраст
Особые предпочтения
Тип шерсти
Наличие
Придатність до 01.27
118.32 грн.
Бесплатная доставка от 999 грн по Киеву или на отделение Новой почты
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Superfood влажный корм с ягненком и телятиной для кошек 85 г
1392.00 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 106.49 грн.
Бренд:
Dolina Noteci
Вид консервы:
Кусочки|В желе
Ингредиенты:
Баранина|Говядина
Возраст:
Взрослая|Пожилая
Придатність до 04.25
118.32 грн.
Бесплатная доставка от 999 грн по Киеву или на отделение Новой почты
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Superfood с курицей, говядиной и дорадо для кошек 85 г
1392.00 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 106.49 грн.
Бренд:
Dolina Noteci
Вид консервы:
Кусочки|В желе
Ингредиенты:
Курица|Говядина|Рыба
Возраст:
Взрослая|Пожилая
Придатність до 03.26
118.32 грн.
Бесплатная доставка от 999 грн по Киеву или на отделение Новой почты
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Dolina Noteci Superfood с телятиной, лобстером и креветкой для кошек 85 г
1392.00 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 106.49 грн.
Бренд:
Dolina Noteci
Вид консервы:
Кусочки|В желе
Ингредиенты:
Говядина|Курица
Возраст:
Взрослая|Пожилая
Придатність до 08.26
82.00 грн.
Бесплатная доставка от 999 грн по Киеву или на отделение Новой почты
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Exclusion Noble Grain Cat Adult Beef монопротеїновий мус із яловичини для котів 85 г
964.71 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-5% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 77.90 грн.
Придатність до 05.26
82.00 грн.
Бесплатная доставка от 999 грн по Киеву или на отделение Новой почты
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Exclusion Noble Grain Cat Adult Chicken монопротеїновий мус з м’яса курки для котів 85 г
964.71 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-5% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 77.90 грн.
Придатність до 09.25
82.00 грн.
Бесплатная доставка от 999 грн по Киеву или на отделение Новой почты
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Exclusion Noble Grain Cat Adult Tuna монопротеїновий мус з тунця для котів 85 г
964.71 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-5% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 77.90 грн.
Придатність до 11.25
50.00 грн.
Бесплатная доставка от 999 грн по Киеву или на отделение Новой почты
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Farmina Matisse Cat Mousse Chicken влажный корм для кошек с курицей 85 г
588.24 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
Придатність до 03.27
50.00 грн.
Бесплатная доставка от 999 грн по Киеву или на отделение Новой почты
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Farmina Matisse Cat Mousse Codfish влажный корм для кошек с треской 85 г
588.24 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
Придатність до 12.27
50.00 грн.
Бесплатная доставка от 999 грн по Киеву или на отделение Новой почты
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Farmina Matisse Cat Mousse Lamb влажный корм для кошек с ягнёнком 85 г
588.24 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
Придатність до 04.26
50.00 грн.
Бесплатная доставка от 999 грн по Киеву или на отделение Новой почты
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Farmina Matisse Cat Mousse Sardine влажный корм для кошек с сардиной 85 г
588.24 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
Придатність до 05.26
79.00 грн.
Бесплатная доставка от 999 грн по Киеву или на отделение Новой почты
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Farmina N&D Grain Free Prime Chicken Adult беззерновой влажный корм для кошек с курицей и гранатом 70 г
1128.57 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
Придатність до 04.27
79.00 грн.
Бесплатная доставка от 999 грн по Киеву или на отделение Новой почты
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Farmina N&D Grain Free Prime Lamb Adult беззерновой влажный корм для кошек с ягненком и черникой 70 г
1128.57 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
