Главная
Каталог
Корзина
0
Войти
Поиск
+38 (063) 643 08 80
График работы
Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00
Заказать звонок
Знайти
Нічого не знайдено
RU
Войти
Корзина
0
Головна
Товари зі знижкою
Товари зі знижкою
Нужна помощь?
Написать в Telegram
Написать в Facebook
Заказать звонок
Как к вам обращаться?
Ваш номер телефона
*
Ваш комментарий или вопрос
Отправить
Сообщить о наличии
Сообщить о наличии
Вход / Регистрация
Быстрый и удобный вход через соц. сети
Facebook
Google
или
Например: my@mail.com или 380501234567
Продолжая, вы принимаете условия ПОЛЬЗОВАТЕЛЬСКОГО СОГЛАШЕНИЯ и ПРАВИЛ ОБРАБОТКИ ПЕРСОНАЛЬНЫХ ДАННЫХ и предоставляете свое согласие на обработку ваших персональных данных на приведенных условиях.
Корзина покупок
Корзина пуста:(
Рекомендуем
Собаки
Коти
Гризуни
Акции
Придатність до 06.25
115.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
MENFORSAN PERFUME JUNIOR DOG (Джуніор Дог) Тестер парфуми для цуценят 2 мл
57.50 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 05.25
1699.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition Dental Сare повністю збалансований сухий корм для дорослих собак малих порід з рибою 1,81кг
938.67 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 12.26
1699.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition Dental Care повністю збалансований сухий корм для дорослих собак всіх порід з рибою 1,81кг
938.67 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 07.26
518.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
MENFORSAN EAU DE COLOGNE CHERRY одеколон для собак з ароматом вишні 125 мл
4144.00 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 05.25
698.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
MENFORSAN ANTI STRESS CALMING COLLAR заспокійливий нашийник для собак 57см
12.25 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 06.27
85.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
MENFORSAN MINK OIL шампунь для собак з норковим маслом 50 мл
1700.00 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 09.27
453.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
MENFORSAN EAU DE COLOGNE FRESH oдеколон для собак з ароматом свіжості 125 мл
3.62 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 04.27
215.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition беззернові ласощі для собак з куркою та гарбузом 227г
947.14 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 12.26
577.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
MENFORSAN BIOTIN шампунь для собак з біотином 300 мл
1.92 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Скидка
Придатність до 09.27
1139.01 грн.
19%
Применять по рекомендации ветврача!
1405.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Farmina N&D White Puppy Mini Sea Bass, Spirulina & Fennel сухий корм для цуценят малих порід з білою шерстю із сибасом, спіруліною та фенхелем 1,5 кг
759.34 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Обмежена кількість
Придатність до 03.25
672.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
MENFORSAN DETANGLER & CONDITIONER кондиціонер для розплутування та блиску шерсті собак та котів 125 мл
5.38 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 03.25
859.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
MENFORSAN ENZIMATIC URINE & STAIN REMOVER ферментний засіб для виведення сечі та плям 500 мл
1.72 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Скидка
Придатність до 08.27
1994.05 грн.
5%
Применять по рекомендации ветврача!
2099.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition Dental Care повністю збалансований беззерновий сухий корм для котів зі свіжого м'яса курки 2,27кг
878.44 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 02.25
411.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Acana Wild Prairie Cat сухий корм для котів з куркою та індичкою 0,34 кг
1208.82 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації:
369.90 грн.
Купить
Є в наявності
Придатність до 08.26
1864.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition Повнораціонний збалансований напіввологий корм з індичкою для котів 1,36кг.
1370.59 грн / кг
1
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 03.26
676.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Advance Cat Sterilized Hairball сухий корм для виведення шерсті у стерилізованих котів з індичкою 1,5 кг
450.67 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 01.27
203.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition беззерновий паштет для котів зі свіжим м’ясом качки
1301.28 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 11.25
525.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
MENFORSAN ECOLOGIAL VERY SMOOTH шампунь для котів 300 мл
1.75 грн / кг
1
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 02.25
174.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition беззерновий паштет для котів зі свіжим м’ясом лосося
1115.38 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 11.26
681.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
MENFORSAN ANTI-STAIN для видалення плям навколо очей у собак та котів 125 мл
5.45 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Скидка
Придатність до 10.27
397.97 грн.
10%
Применять по рекомендации ветврача!
444.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Almo Nature HFC Cat Jelly вологий корм з тунцем для котів 70 г*6шт
5685.29 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 09.27
194.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Bayer Profender (Профендер) краплі для котів від 0.5 до 2.5 кг. 0.35мл.
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 11.26
141.70 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
AGILITY ECO подвійна металева миска на підставці для собак малих порід і котів (зелена/синя) 2x200 мл
70.85 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації:
127.53 грн.
Купить
Є в наявності
Придатність до 09.27
626.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Advance Cat Chicken & Rice сухий корм для дорослих котів з куркою та рисом 1,5 кг
417.33 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Придатність до 06.25
507.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Moderna Hipster Small переноска для домашніх тварин до 2кг (чорнична)
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації:
456.30 грн.
Купить
Є в наявності
Придатність до 09.26
684.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Moderna Hipster Large переноска для домашніх тварин до 4кг (чорнична)
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації:
615.60 грн.
Купить
Є в наявності
Придатність до 10.25
159.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Очікування 2-3 дні
Vitomax (Вітомакс) Еко п/б спрей для гризунів 150мл.
1.06 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Очікування 2-3 дні
Придатність до 05.25
338.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Trixie PICO переноска для гризунів 23х17,5х16 см
1275.47 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації:
304.20 грн.
Купить
Є в наявності
Придатність до 02.26
584.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Trixie PICO переноска для гризунів 30х23х21 см
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації:
525.60 грн.
Купить
Є в наявності
Придатність до 06.27
507.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Moderna Hipster Small переноска для домашніх тварин до 2кг (яскраво-рожева)
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації:
456.30 грн.
Купить
Є в наявності
Придатність до 04.26
253.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
Trixie PICO переноска для гризунів 18х12х13 см
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації:
227.70 грн.
Купить
Є в наявності
1+1
Скидка
Придатність до 07.26
236.49 грн.
17%
Применять по рекомендации ветврача!
286.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Josera Mini Salmon & Chicken сухий корм для собак міні порід з лососем та куркою 0,9 кг
262.77 грн / кг
8
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Обмежена кількість
Скидка
Придатність до 10.25
2041.55 грн.
5%
Применять по рекомендации ветврача!
2149.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition Skin & Stomach повністю збалансований беззерновий сухий корм для котів зі свіжого м’яса риби 2,27кг
899.36 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Скидка
Придатність до 02.25
3419.05 грн.
5%
Применять по рекомендации ветврача!
3599.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition Skin & Stomach повністю збалансований беззерновий сухий корм для котів зі свіжого м’яса риби 4,54кг
753.09 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Скидка
Придатність до 01.26
3324.05 грн.
5%
Применять по рекомендации ветврача!
3499.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition Dental Care повністю збалансований беззерновий сухий корм для котів зі свіжого м'яса курки 4,54кг
732.17 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Скидка
Придатність до 10.27
397.97 грн.
10%
Применять по рекомендации ветврача!
444.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Almo Nature HFC Cat Jelly вологий корм з тунцем для котів 70 г*6шт
5685.29 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Скидка
Придатність до 04.27
395.50 грн.
11%
Применять по рекомендации ветврача!
444.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Almo Nature HFC Cat Jelly вологий корм з лососем і куркою для котів 70 г*6шт
5650.00 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Скидка
Придатність до 05.27
381.38 грн.
14%
Применять по рекомендации ветврача!
444.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Almo Nature HFC Cat Jelly вологий корм зі скумбрією для котів 70 г*6шт
5448.29 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Скидка
Придатність до 08.27
1994.05 грн.
5%
Применять по рекомендации ветврача!
2099.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Oven-Baked Tradition Dental Care повністю збалансований беззерновий сухий корм для котів зі свіжого м'яса курки 2,27кг
878.44 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Скидка
Придатність до 09.27
1139.01 грн.
19%
Применять по рекомендации ветврача!
1405.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Farmina N&D White Puppy Mini Sea Bass, Spirulina & Fennel сухий корм для цуценят малих порід з білою шерстю із сибасом, спіруліною та фенхелем 1,5 кг
759.34 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Обмежена кількість
Скидка
Придатність до 09.27
370.57 грн.
17%
Применять по рекомендации ветврача!
444.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Almo Nature HFC Cat Jelly вологий корм з морепродуктами для котів 70 г*6шт
5293.86 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
1+1
Скидка
Придатність до 09.26
273.30 грн.
15%
Применять по рекомендации ветврача!
323.00 грн.
Сегодня дешевле
Заканчивается
Flexi Multi Box контейнер для ласощів або одноразових пакетів 7х5 см
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Обмежена кількість
Скидка
Придатність до 05.25
357.30 грн.
20%
Применять по рекомендации ветврача!
444.00 грн.
Сегодня дешевле
Есть в наличии
Almo Nature HFC Cat Jelly вологий корм з океанічною рибою для котів 70 г*6шт
5104.29 грн / кг
0
Оставить отзыв
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Купить
Є в наявності
Срочная доставка
Blackjack en casinos mexicanos
Cazinouri online cu opțiuni de plată variate
Estratégias Vencedoras nos Cassinos Virtuais
Golf Betting Online
Gratis demo-spill på online casino
Играть в онлайн-казино на деньги
Kasinobonukset ja päivittäiset tarjoukset
Live Dealer Games in Online Casinos
Повідомлення
На жаль, цієї сторінки ще не існує, вона з‘явиться згодом.
Повернутися назад
Мы используем файлы cookie. Подробнее - в
политике конфиденциальности
Понятно
5.0
Відгуки
11 відгуків