Главная
+38 (063) 643 08 80
Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00
RU
Войти

Trixie Denta Fun Chew Bites ласощі для собак із петрушкою та м'ятою 150гр

Артикул 31501
(1)
Є в наявності
вага:
Количество:
Є в наявності
Цена за килограмм: 873.33 грн
Придатність до 09.26
Бренд: Trixie
Вік: Доросла
Розмір собаки: Гіганти | Велика | Середня | Міні | Мініатюрна
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки | Очищення зубів
Країна виробник/реєстрація: Німеччина/Німеччина
Бренд: Trixie
Вік: Доросла
Розмір собаки: Гіганти | Велика | Середня | Міні | Мініатюрна
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки | Очищення зубів
Країна виробник/реєстрація: Німеччина/Німеччина

Предостережение!

Пожалуйста, перед покупкой обратитесь к ветеринарному врачу за рекомендацией! Мы не предоставляем консультаций по подбору ветеринарных диет и не несем ответственности за их применение без назначения.

heart product icon
Описание

Trixie Denta Fun Chew Bites ласощі для собак із петрушкою та м'ятою.

Ласощі для собак Trixie Denta Fun Chew Bites1р50 г (петрушка та м'ята) від німецького виробника Trixie – це продукт, ідеально комбінующий в собі смакові якості і корисні речовини. Зроблений з натуральних компонентів, продукт наповнить організм улюбленця білками, жирами, мінералами, годуючи при цьому, порцією смачної їжі. Ласощі для собак Trixie Denta Fun Chew Bites 150гр (петрушка та м'ята) очищають ротову порожнину від мікробів, сприяють укріпленню зубів і ясен, склад продукту наповнить організм пса енергією, дозволяючи йому більше часу грати і тренуватися, що позитивно вплине на його настрій. Жувальні шматочки для очищення зубів. Багаті на харчові волокна. Додаткове живлення для вашої собаки.

Переваги ласощів:

  • Відмінний смак
  • Багатий на корисні елементи
  • Зроблений з натуральних продуктів
  • Укріпляє здоров’я та імунітет
  • Добре усвоюється організмом
  • Універсльний
Cклад

Склад: сиром'ятна шкіра, м'ясо качки (28%), кукурудзяний крохмаль, гліцерін, сорбіт, мінеральні додатки. Продукт не містить барвників, консервантів і ароматизаторів. Не містить барвників, цукру та глютен. Без ГМО.

Рекомендації з годування:

  • Дотримуватися рекомендаційних норм, зазначених на упаковці товару
  • Намагайтеся не перегодовувати собаку
  • Слідкуйте за тим, щоб у вихованця був завжди доступ до питної води
Гарантований аналіз

Гарантований аналіз: сирий білок 72,0%, сира зола 3,0%, сирий жир 3,0%, сира клітковина 1,0%, вологість 18,0%.

Оставьте отзыв об этом товаре
Отзывы о товарах
Anastasiia
Мʼята (на 50% Вест-хайленд-вайт-тер'єр)
10.12.2023
Непогані ласощі, було помітно, що собаці вони подобаються. Справді пахнуть чимось травʼяним, та трохи освіжають подих) Для маленьких порід шматочки трохи великуваті.
С этим товаром покупают
Savory Dog Anti-Parasitic Soft Snack з тунцем і диким часником для собак 200г
Придатність до 11.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Anti-Parasitic Soft Snack з тунцем і диким часником для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Club 4 Paws Premium Dental Sticks ласощі для чистки зубів у собак великих порід 177 г
Придатність до 05.25
55.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Club 4 Paws Premium Dental Sticks ласощі для чистки зубів у собак великих порід 177 г
310.73 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Club 4 Paws
Вид ласощів: Палички, пастилки|Очищення зубів
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика
Количество:
Savory Dog Digestion Soft Snack з ягням і ромашкою для собак 200г
Придатність до 10.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Digestion Soft Snack з ягням і ромашкою для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Savory Dog Immunity Support Soft Snack з качкою та шипшиною для собак 200г
Придатність до 08.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Immunity Support Soft Snack з качкою та шипшиною для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Рекомендуемые товары
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, тунцем та м'ятою 200г
Придатність до 12.25
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, тунцем та м'ятою 200г
1025.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Юніор|Цуценя
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, лососем та чебрецем 200г
Придатність до 12.25
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, лососем та чебрецем 200г
1025.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Юніор|Цуценя
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, індичкою та яблуком 200г
Придатність до 06.27
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, індичкою та яблуком 200г
1025.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Юніор|Цуценя
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, ягням та малиною 200г
Придатність до 06.26
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, ягням та малиною 200г
1025.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Юніор|Цуценя
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, кроликом та фенхелем 200г
Придатність до 01.27
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, кроликом та фенхелем 200г
1025.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Юніор|Цуценя
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Care Dog Crunchy Cracker Puppy Insects для цуценят з комахами, сироваткою та пробіотиками 200г
Придатність до 11.27
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Crunchy Cracker Puppy Insects для цуценят з комахами, сироваткою та пробіотиками 200г
1025.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Юніор|Цуценя
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
131.00 грн.
Нужна помощь? Написать в Telegram Написать в Facebook
Відгуки