Главная
+38 (063) 643 08 80
Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00
RU
Войти

Trixie PREMIO Chicken and Pollock Rolls ласощі для собак роли з куркою та лососем 75гр

Артикул 31535
(0)
Є в наявності
вага:
Количество:
Є в наявності
Цена за килограмм: 1800.00 грн
Придатність до 03.25
Бренд: Trixie
Вік: Доросла
Розмір собаки: Гіганти | Велика | Середня | Міні | Мініатюрна
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Країна виробник/реєстрація: Німеччина/Німеччина
Бренд: Trixie
Вік: Доросла
Розмір собаки: Гіганти | Велика | Середня | Міні | Мініатюрна
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Країна виробник/реєстрація: Німеччина/Німеччина

Предостережение!

Пожалуйста, перед покупкой обратитесь к ветеринарному врачу за рекомендацией! Мы не предоставляем консультаций по подбору ветеринарных диет и не несем ответственности за их применение без назначения.

heart product icon
Описание

Trixie PREMIO Chicken and Pollock Rolls ласощі для собак роли з куркою та лососем.

Корисне ласощі для собак усіх порід. Ці ароматні роли добре засвоюються і наповнюють вихованця енергією та витривалістю. Якщо ваш вихованець любить смак курочки, вам обов'язково потрібно пригостити його цими снеками. Ідеальне доповнення до щоденного раціону, яке обов'язково сподобається вашому улюбленцю. Додатковий корм для собак.

Переваги ласощів:

  • Тільки натуральні компоненти
  • Велика кількість вітамінів і мікроелементів
  • На 65% складається з якісного м'яса
  • Можна використовувати як добавку до основної їжі
  • Чи не викликає проблем зі шлунково-кишковим трактом
  • Відмінні ласощі у якості заохочення
Cклад

Склад: м'ясо курки 65%, риби 18%,гліцерин, соєвий білок, картопляний крохмаль, мінеральні добавки. Без ГМО. Не містить барвників та консервантів. Продукт не містить барвників, консервантів і ароматизаторів.

Рекомендації з годування:

  • Давати 6-10 шт. в день, залежно від розміру тварини, як заохочення або добавку до основного раціону
  • Дотримуватися рекомендаційних норм, зазначених на упаковці товару
  • Намагайтеся не перегодовувати собаку
  • Слідкуйте за тим, щоб у вихованця був завжди доступ до питної води
Гарантований аналіз

Гарантованыйи аналіз: сирий білок 28,0%, сирий жир 2,0%, сира зола 3,5%, сира клітковина 0,4%, вологість 35,0%

Оставьте отзыв об этом товаре
Отзывы о товарах
С этим товаром покупают
Savory Dog Anti-Parasitic Soft Snack з тунцем і диким часником для собак 200г
Придатність до 11.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Anti-Parasitic Soft Snack з тунцем і диким часником для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Club 4 Paws Premium Dental Sticks ласощі для чистки зубів у собак великих порід 177 г
Придатність до 05.25
55.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Club 4 Paws Premium Dental Sticks ласощі для чистки зубів у собак великих порід 177 г
310.73 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Club 4 Paws
Вид ласощів: Палички, пастилки|Очищення зубів
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика
Количество:
Savory Dog Digestion Soft Snack з ягням і ромашкою для собак 200г
Придатність до 10.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Digestion Soft Snack з ягням і ромашкою для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Savory Dog Immunity Support Soft Snack з качкою та шипшиною для собак 200г
Придатність до 08.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Immunity Support Soft Snack з качкою та шипшиною для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
135.00 грн.
Нужна помощь? Написать в Telegram Написать в Facebook
Відгуки