Главная
+38 (063) 643 08 80
Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00
RU
Войти

Wanpy Soft Chicken Jerky Strips ласощі для котів з куркою 80 г

Артикул CA-04S-01
(0)
Є в наявності
Объем:
Количество:
Є в наявності
Цена за килограмм: 1437.50 грн
Придатність до 07.26
Бренд: Wanpy
Вік: Всі етапи життя | Похилого віку | Доросла | Кошеня
Тип шерсті: Всі типи шерсті | Довгошерсті | Напівдовгошерсті | Короткошерсті
Вид ласощів: Висушені ласощі
Країна виробник/реєстрація: Китай/Китай
Бренд: Wanpy
Вік: Всі етапи життя | Похилого віку | Доросла | Кошеня
Тип шерсті: Всі типи шерсті | Довгошерсті | Напівдовгошерсті | Короткошерсті
Вид ласощів: Висушені ласощі
Країна виробник/реєстрація: Китай/Китай

Предостережение!

Пожалуйста, перед покупкой обратитесь к ветеринарному врачу за рекомендацией! Мы не предоставляем консультаций по подбору ветеринарных диет и не несем ответственности за их применение без назначения.

heart product icon
Описание

Wanpy Soft Chicken Jerky Strips ласощі для котів з куркою.

Wanpy Soft Chicken Jerky Strips – натуральні ласощі для котів на основі в’яленого філе курки. Призначені як смачне і корисне доповнення до основного раціону котів і кошенят всіх порід від 3-х місяців. Ви можете давати ласощі окремо, у проміжках між годуваннями, або додавати йх в основний корм як топінг, покращуючи харчову цінність та смакові якості раціону для вибагливих вихованців.

Ваш кіт ніколи не відмовиться від чогось особливого, що відрізняється від його повсякденного корму, але не менш смачного. З м’якою соломкою Wanpy Chicken Jerky Strips ви пропонуєте вихованцеві м’ясний делікатес преміум якості без цукру, солі, ароматизаторів та барвників. Невеликі слайси курячого філе запікаються в духовці і набувають апетитного смаку натурального в’яленого курячого м’яса, ніби ви готували сушені ласощі для котів власноруч.

Натуральні ласощі для котів Wanpy Soft Chicken Jerky Strips містять багато корисного тваринного білка та мало жиру. Завдяки цьому забезпечується активність вашого улюбленця, зміцнюється його здоров’я та імунітет за належного контролю ваги, що дозволяє використовувати ці ласощі в раціоні кастрованих котів і стерилізованих кішок, а також малорухливих улюбленців із надмірною вагою.

Переваги ласощів:

  • 100% натуральні;
  • преміум якість;
  • допомагають збалансувати раціон кота;
  • з високим вмістом корисного тваринного білка (куряче філе) для підтримки здоров’я та активності вашого вихованця, зміцнення імунітету;
  • зміцнюють кістки завдяки кальцію та фосфору;
  • контроль ваги: мають низький вміст жиру (1%);
  • здорове травлення: добре перетравлюються, легко засвоюються;
  • мають апетитний смак натурального в’яленого курячого м’яса з пікантною добавкою морепродуктів;
  • запікаються в духовці: завдяки щадному процесу обробки м’ясо зберігає всі корисні властивості та поживну цінність;
  • можна використовувати як мотивувальний фактор за хорошу поведінку або як топінг до основного корму;
  • не містять ароматизаторів, барвників, цукру, солі;
  • спеціальні розмір та текстура для зручності поїдання котами;
  • зручно зберігати: упаковка із замком Zір-Lосk зберігає свіжість ласощів.
Cклад

Склад: м’ясо курки, гліцерин, рослинний білок, сорбітол (E420), екстракт морепродуктів.

Рекомендації з годування:

  • Як перекус між прийманнями їжі для котів і кошенят від 3-х місяців.
  • Завжди забезпечуйте достатній запас свіжої питної води для вихованця.
  • УВАГА! Абсорбент, що знаходиться всередині пакунку, не підлягає згодовування коту, він необхідний тільки для запобігання утворенню вологи всередині пакунку.
Гарантований аналіз

Гарантований аналіз: протеїн – 48%, жир – 1%, клітковина – 0,5%, зола – 3,5%, вологість – 24%.

Оставьте отзыв об этом товаре
Отзывы о товарах
С этим товаром покупают
GimCat Sticks Poultry - ласощі для котів, зі свійською птицею 4шт.
Придатність до 02.25
117.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
GimCat Sticks Poultry - ласощі для котів, зі свійською птицею 4шт.
29.25 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 105.30 грн.
Бренд: GimCat
Вид ласощів: Палички, пастилки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Кошеня
Країна виробник/реєстрація: Німеччина/Німеччина
Количество:
Club 4 Paws Premium м'ясні ласощі для котів з індичкою та ягням 5 г
Придатність до 04.26
12.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Club 4 Paws Premium м'ясні ласощі для котів з індичкою та ягням 5 г
2400.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Club 4 Paws
Вид ласощів: Палички, пастилки|Беззернові ласощі|Вітамінізовані ласощі
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Кошеня
Країна виробник/реєстрація: Україна/Україна
Количество:
Club 4 Paws Premium м'ясні ласощі для котів з індичкою та кроликом 5 г
Придатність до 01.27
12.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Club 4 Paws Premium м'ясні ласощі для котів з індичкою та кроликом 5 г
2400.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Club 4 Paws
Вид ласощів: Палички, пастилки|Беззернові ласощі|Вітамінізовані ласощі
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Кошеня
Країна виробник/реєстрація: Україна/Україна
Количество:
Club 4 Paws Premium м'ясні ласощі для котів з куркою та фореллю 5 г
Придатність до 02.27
12.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Club 4 Paws Premium м'ясні ласощі для котів з куркою та фореллю 5 г
2400.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Club 4 Paws
Вид ласощів: Палички, пастилки|Беззернові ласощі|Вітамінізовані ласощі
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Кошеня
Країна виробник/реєстрація: Україна/Україна
Количество:
115.00 грн.
Нужна помощь? Написать в Telegram Написать в Facebook
Відгуки