Главная
+38 (063) 643 08 80
Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00
RU
Войти

Brit Care


Фільтр
Вид консерви
Вид корму
Вид ласощів
Призначення
Клас консерви
Клас корму
Інгредієнти
Вік
Розмір собаки
Вік
Особливі вподобання
Особливі вподобання
Тип шерсті
Малі породи
Мініатюрні породи
Середні породи
Великі породи
Гігантські породи
Наявність
57 - 5669 грн. Ціна
- грн.
Brit Care Adult Small Breed Lamb and Rice (для собак вагою до 10 кг)
Придатність до 09.25
297.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Adult Small Breed Lamb and Rice (для собак вагою до 10 кг)
297.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 267.30 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Ягня
Вік: Доросла|Похилого віку
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
Brit Care Cat pouch філе в желе ніжна індичка з креветками 85g
Придатність до 12.25
65.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Cat pouch філе в желе ніжна індичка з креветками 85g
764.71 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 58.50 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Індичка
Вид консерви: Шматочками|В желе
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Кошеня
Количество:
Brit Care Cat pouch філе з індичкою в соусі для кошенят 85g
Придатність до 01.27
57.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Cat pouch філе з індичкою в соусі для кошенят 85g
670.59 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 51.30 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Курка
Вид консерви: Шматочками|В підливці
Вік: Кошеня
Количество:
Brit Care Cat pouch філе з кроликом у соусі для стерилізованих котів 85g
Придатність до 05.27
57.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Cat pouch філе з кроликом у соусі для стерилізованих котів 85g
670.59 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 51.30 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Курка
Вид консерви: Шматочками|В желе
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Кошеня
Количество:
Brit Care Cat pouch філе з лососем та індичкою в соусі 85g
Придатність до 11.27
65.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Cat pouch філе з лососем та індичкою в соусі 85g
764.71 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 58.50 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Курка
Вид консерви: Шматочками|В підливці
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Кошеня
Количество:
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, індичкою та яблуком 200г
Придатність до 06.27
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, індичкою та яблуком 200г
1025.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Юніор|Цуценя
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, кроликом та фенхелем 200г
Придатність до 01.27
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, кроликом та фенхелем 200г
1025.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Юніор|Цуценя
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, лососем та чебрецем 200г
Придатність до 12.25
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, лососем та чебрецем 200г
1025.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Юніор|Цуценя
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, тунцем та м'ятою 200г
Придатність до 12.25
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, тунцем та м'ятою 200г
1025.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Юніор|Цуценя
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, ягням та малиною 200г
Придатність до 06.26
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Crunchy Cracker Insects ласощі для собак з комахами, ягням та малиною 200г
1025.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Юніор|Цуценя
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Care Dog Crunchy Cracker Puppy Insects для цуценят з комахами, сироваткою та пробіотиками 200г
Придатність до 11.27
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Crunchy Cracker Puppy Insects для цуценят з комахами, сироваткою та пробіотиками 200г
1025.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд: Brit Care
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки
Вік: Юніор|Цуценя
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Care Dog Grain-free Adult беззерновий корм для собак малих і середніх порід з лососем 1 кг
Придатність до 09.25
439.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Brit Care Dog Grain-free Adult беззерновий корм для собак малих і середніх порід з лососем 1 кг
439.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 395.10 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Риба
Вік: Доросла
Клас корму: Суперпреміум
Количество:
Самые популярные товары бренда
Brit Care Cat GF Sterilized Weight Control,  7кг (контроль ваги для стерелізованих)
Придатність до 06.27
2976.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat Snack Calming ласощі для котів з куркою 50 г
Придатність до 06.25
117.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat Snack Dental Ласощі з індичкою​ для котів, 50г
Придатність до 12.25
117.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat GF Haircare Healthy and Shiny Coat, (здоров'я шкіри та шерсті)
Придатність до 08.27
260.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat GF Kitten HGrowth and Development, 7кг (здорове зростання та розвиток)
Придатність до 01.25
2784.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat Snack Digestion функціональні ласощі з тунцем для травлення котів 50 г
Придатність до 08.27
117.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat Snack Superfruits Chicken ласощі для котів з куркою, обліпихою та чорницею​ 100 г
Придатність до 10.26
139.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Salmon Oil Лососева олія для собак 250ml
Придатність до 08.27
813.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat Snack Superfruits Salmon ласощі з лососем, шипшиною та журавлиною для котів 100 г
Придатність до 11.26
139.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Dog Grain-free Sensitive беззерновий корм для собак з чутливим травленням з олениною 3 кг
Придатність до 07.25
1539.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Нужна помощь? Написать в Telegram Написать в Facebook
Відгуки