Главная
+38 (063) 643 08 80
Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00
RU
Войти

Brit Care


Фільтр
Вид консерви
Вид корму
Вид ласощів
Призначення
Клас консерви
Клас корму
Інгредієнти
Вік
Розмір собаки
Вік
Особливі вподобання
Особливі вподобання
Тип шерсті
Малі породи
Мініатюрні породи
Середні породи
Великі породи
Гігантські породи
Наявність
57 - 5669 грн. Ціна
- грн.
Brit Paté and Meat Dog з качкою 400 g
Придатність до 11.27
159.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Paté and Meat Dog з качкою 400 g
397.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 143.10 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Качка
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Brit Paté and Meat Dog з кроликом 400 g
Придатність до 06.25
159.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Paté and Meat Dog з кроликом 400 g
397.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 143.10 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Кролик
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Brit Paté and Meat Dog з куркою 400 g
Придатність до 04.27
159.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Paté and Meat Dog з куркою 400 g
397.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 143.10 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Курка
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Brit Paté and Meat Dog з лососем 400 g
Придатність до 01.25
159.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Paté and Meat Dog з лососем 400 g
397.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 143.10 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Риба
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Brit Paté and Meat Dog з олениною 400 g
Придатність до 12.26
159.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Paté and Meat Dog з олениною 400 g
397.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 143.10 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Оленина
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Brit Paté and Meat Dog з ягням 400 g
Придатність до 03.25
159.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Paté and Meat Dog з ягням 400 g
397.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 143.10 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Ягня
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Brit Paté and Meat Dog з яловичиною 400 g
Придатність до 07.26
159.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Paté and Meat Dog з яловичиною 400 g
397.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 143.10 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Яловичина
Вид консерви: Паштет
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Количество:
Brit Paté and Meat Puppy курка з індичкою 400 g
Придатність до 09.26
159.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Paté and Meat Puppy курка з індичкою 400 g
397.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 143.10 грн.
Бренд: Brit Care
Інгредієнти: Курка
Вид консерви: Паштет
Вік: Цуценя|Юніор
Количество:
Brit Vitamins Calm вітаміни для нервової системи собак 150 г
Придатність до 09.26
729.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Vitamins Calm вітаміни для нервової системи собак 150 г
4860.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 656.10 грн.
Бренд: Brit Care
Призначення: Для зняття стресу
Вік: Похилого віку|Доросла|Юніор
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Vitamins Mobility вітаміни для суглобів собак 150 г
Придатність до 06.25
849.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Vitamins Mobility вітаміни для суглобів собак 150 г
5660.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 764.10 грн.
Бренд: Brit Care
Призначення: Для суглобів
Вік: Похилого віку|Доросла|Юніор
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Vitamins Multivitamin вітаміни для здоров'я собак 150 г
Придатність до 01.25
729.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Vitamins Multivitamin вітаміни для здоров'я собак 150 г
4860.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 656.10 грн.
Бренд: Brit Care
Призначення: Мультівітаміни
Вік: Похилого віку|Доросла|Юніор
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Brit Vitamins Probiotic вітаміни для собак  з пробіотиками 150 г
Придатність до 12.25
849.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Brit Vitamins Probiotic вітаміни для собак з пробіотиками 150 г
5660.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 764.10 грн.
Бренд: Brit Care
Призначення: Для травлення
Вік: Похилого віку|Доросла|Юніор
Розмір собаки: Мініатюрна|Міні|Середня|Велика|Гіганти
Количество:
Самые популярные товары бренда
Brit Care Cat GF Sterilized Weight Control,  7кг (контроль ваги для стерелізованих)
Придатність до 06.27
2976.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat Snack Calming ласощі для котів з куркою 50 г
Придатність до 06.25
117.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat Snack Dental Ласощі з індичкою​ для котів, 50г
Придатність до 12.25
117.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat GF Haircare Healthy and Shiny Coat, (здоров'я шкіри та шерсті)
Придатність до 08.27
260.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat GF Kitten HGrowth and Development, 7кг (здорове зростання та розвиток)
Придатність до 01.25
2784.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat Snack Digestion функціональні ласощі з тунцем для травлення котів 50 г
Придатність до 08.27
117.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat Snack Superfruits Chicken ласощі для котів з куркою, обліпихою та чорницею​ 100 г
Придатність до 10.26
139.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Salmon Oil Лососева олія для собак 250ml
Придатність до 08.27
813.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Cat Snack Superfruits Salmon ласощі з лососем, шипшиною та журавлиною для котів 100 г
Придатність до 11.26
139.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Brit Care Dog Grain-free Sensitive беззерновий корм для собак з чутливим травленням з олениною 3 кг
Придатність до 07.25
1539.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Нужна помощь? Написать в Telegram Написать в Facebook
Відгуки