Фільтр
Вид консерви
Вид корму
Вид ласощів
Призначення
Клас консерви
Клас корму
Призначення
Інгредієнти
Вік
Розмір собаки
Вік
Особливі вподобання
Особливі вподобання
Тип шерсті
Малі породи
Мініатюрні породи
Середні породи
Великі породи
Гігантські породи
Наявність
Придатність до 08.25
720.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
ROYAL CANIN HAIRBALL CARE вологий корм для котів виведення шерсті 85г*12шт
8470.59 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 648.00 грн.
Бренд:
Royal Canin
Інгредієнти:
На основі м'яса
Вид консерви:
Шматочками|В підливці
Вік:
Похилого віку|Доросла
Придатність до 04.27
265.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
ROYAL CANIN HAIRBALL CARE сухий корм для інтенсивного виведення грудочок шерсті у котів старше 12 місяців 0,4 кг
662.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 238.50 грн.
Бренд:
Royal Canin
Особливі вподобання:
Повсякденний|Виведення шерсті
Інгредієнти:
На основі м'яса
Вік:
Доросла|Похилого віку
Придатність до 08.26
680.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
ROYAL CANIN HEPATIC CANINE сухий корм для дорослих собак при захворюваннях печінки 1,5 кг
453.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 612.00 грн.
Бренд:
Royal Canin
Призначення:
Захворювання печінки
Вид корму:
Сухий корм
Країна виробник/реєстрація:
Польща/Франція
Придатність до 09.27
1460.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
ROYAL CANIN HEPATIC CAT сухий корм для дорослих котів від 12 місяців при захворюванні печінки 2,0 кг
730.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 1314.00 грн.
Бренд:
Royal Canin
Призначення:
Захворювання печінки
Вид корму:
Сухий корм
Країна виробник/реєстрація:
Польща/Франція
Придатність до 01.27
175.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
ROYAL CANIN HEPATIC DOG Cans вологий корм для собак при захворюваннях печінки 420г
416.67 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 157.50 грн.
Бренд:
Royal Canin
Призначення:
Захворювання печінки
Вид корму:
Вологий корм
Країна виробник/реєстрація:
Австрія/Франція
Придатність до 07.26
330.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
ROYAL CANIN HYPOALLERGENIC CAT сухий корм для дорослих котів від 12 місяців при алергії та харчовій непереносимості 0,4 кг
825.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 297.00 грн.
Бренд:
Royal Canin
Призначення:
Алергія та харчова непереносимість
Вид корму:
Сухий корм
Країна виробник/реєстрація:
Польща/Франція
Придатність до 08.27
975.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
ROYAL CANIN HYPOALLERGENIC DOG сухий корм для дорослих собак при алергії та харчовій непереносимості 2 кг
487.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 877.50 грн.
Бренд:
Royal Canin
Призначення:
Алергія та харчова непереносимість
Вид корму:
Сухий корм
Країна виробник/реєстрація:
Польща/Франція
Придатність до 01.26
725.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
ROYAL CANIN HYPOALLERGENIC PUPPY сухий корм для цуценят при харчовій непереносимості та алергічних реакціях 1,5 кг
483.33 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 652.50 грн.
Бренд:
Royal Canin
Призначення:
Алергія та харчова непереносимість
Вид корму:
Сухий корм
Країна виробник/реєстрація:
Польща/Франція
Придатність до 10.27
570.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
ROYAL CANIN HYPOALLERGENIC SMALL DOG для собак малих порід при аллергії та харчовій непереносимості 1 кг
570.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 513.00 грн.
Бренд:
Royal Canin
Призначення:
Алергія та харчова непереносимість
Вид корму:
Сухий корм
Країна виробник/реєстрація:
Польща/Франція
Придатність до 04.27
1635.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
ROYAL CANIN INDOOR 7+ сухий корм для котів старше 7 років, що живуть у приміщенні 3,5 кг
467.14 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 1471.50 грн.
Бренд:
Royal Canin
Особливі вподобання:
Повсякденний|Для шкіри і шерсті|Виведення шерсті
Інгредієнти:
На основі м'яса
Вік:
Доросла|Похилого віку
Придатність до 05.25
205.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
ROYAL CANIN INDOOR cухий корм для домашніх котів, які живуть у приміщенні 0,4 кг
512.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 184.50 грн.
Бренд:
Royal Canin
Особливі вподобання:
Повсякденний|Чутливе травлення|Виведення шерсті
Інгредієнти:
На основі м'яса
Вік:
Доросла|Похилого віку
Придатність до 05.27
925.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача!
Есть в наличии
ROYAL CANIN INDOOR LONGHAIR cухий корм для домашніх, довгошерстих котів від 1 до 7 років 2кг
462.50 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 832.50 грн.
Бренд:
Royal Canin
Особливі вподобання:
Повсякденний|Виведення шерсті|Для шкіри і шерсті
Інгредієнти:
На основі м'яса
Вік:
Доросла|Похилого віку
