Главная
+38 (063) 643 08 80
Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00
RU
Войти

Trixie PREMIO Chicken and Pollock Stripes ласощі для собак палички з куркою та лососем 75гр

Артикул 31534
(0)
Є в наявності
вага:
Количество:
Є в наявності
Цена за килограмм: 1800.00 грн
Придатність до 07.25
Бренд: Trixie
Вік: Доросла
Розмір собаки: Середня | Міні | Мініатюрна
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки | Палички, пастилки
Країна виробник/реєстрація: Німеччина/Німеччина
Бренд: Trixie
Вік: Доросла
Розмір собаки: Середня | Міні | Мініатюрна
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки | Палички, пастилки
Країна виробник/реєстрація: Німеччина/Німеччина

Предостережение!

Пожалуйста, перед покупкой обратитесь к ветеринарному врачу за рекомендацией! Мы не предоставляем консультаций по подбору ветеринарных диет и не несем ответственности за их применение без назначения.

heart product icon
Описание

Trixie PREMIO Chicken and Pollock Stripes ласощі для собак палички з куркою та лососем.

Корисні ласощі для собак усіх порід. Ці ароматні палички добре засвоюються і наповнюють вихованця енергією та витривалістю. Якщо ваш вихованець любить смак курочки, вам обов'язково потрібно пригостити його цими снеками. Ідеальне доповнення до щоденного раціону, яке обов'язково сподобається вашому улюбленцю. Додатковий корм для собак.

Переваги ласощів:

  • Тільки натуральні компоненти
  • Велика кількість вітамінів і мікроелементів
  • На 65% складається з якісного м'яса
  • Можна використовувати як добавку до основної їжі
  • Чи не викликає проблем зі шлунково-кишковим трактом
  • Відмінні ласощі у якості заохочення
Cклад

Склад: куряче м'ясо (65,0%), сайда (18%), гліцерин, соєвий білок, картопляний крохмаль, мінеральні добавки. Без ГМО. Не містить барвників та консервантів. Продукт не містить барвників, консервантів і ароматизаторів.

Рекомендації з годування:

  • Ласощі має становити 10% від добового раціону
  • Чи не підходять для собак вагою менш як 2,5 кг або які не досягли 6-ти місяців
  • Дотримуватися рекомендаційних норм, зазначених на упаковці товару
  • Намагайтеся не перегодовувати собаку
  • Слідкуйте за тим, щоб у вихованця був завжди доступ до питної води
Гарантований аналіз

Гарантованыйи аналіз: білок 29,0% жири 3,5% сира клітковина 1,0% сира зола 3,0% вологість 34,0%

Оставьте отзыв об этом товаре
Отзывы о товарах
С этим товаром покупают
Savory Dog Anti-Parasitic Soft Snack з тунцем і диким часником для собак 200г
Придатність до 11.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Anti-Parasitic Soft Snack з тунцем і диким часником для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Club 4 Paws Premium Dental Sticks ласощі для чистки зубів у собак великих порід 177 г
Придатність до 05.25
55.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Club 4 Paws Premium Dental Sticks ласощі для чистки зубів у собак великих порід 177 г
310.73 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Club 4 Paws
Вид ласощів: Палички, пастилки|Очищення зубів
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика
Количество:
Savory Dog Digestion Soft Snack з ягням і ромашкою для собак 200г
Придатність до 10.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Digestion Soft Snack з ягням і ромашкою для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Savory Dog Immunity Support Soft Snack з качкою та шипшиною для собак 200г
Придатність до 08.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Immunity Support Soft Snack з качкою та шипшиною для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
135.00 грн.
Нужна помощь? Написать в Telegram Написать в Facebook
Відгуки