Главная
+38 (063) 643 08 80
Працюємо Пн-Пт з 10:00 до 18:00
RU
Войти

Trixie PREMIO Chicken Bites XXL Pack ласощі для собак курячі гантелі 300гр

Артикул 31802
(0)
Є в наявності
вага:
Количество:
Є в наявності
Цена за килограмм: 1266.67 грн
Придатність до 01.25
Бренд: Trixie
Вік: Доросла
Розмір собаки: Гіганти | Велика | Середня | Міні | Мініатюрна
Вид ласощів: Кістки
Країна виробник/реєстрація: Німеччина/Німеччина
Бренд: Trixie
Вік: Доросла
Розмір собаки: Гіганти | Велика | Середня | Міні | Мініатюрна
Вид ласощів: Кістки
Країна виробник/реєстрація: Німеччина/Німеччина

Предостережение!

Пожалуйста, перед покупкой обратитесь к ветеринарному врачу за рекомендацией! Мы не предоставляем консультаций по подбору ветеринарных диет и не несем ответственности за их применение без назначения.

heart product icon
Описание

Trixie PREMIO Chicken Bites XXL Pack ласощі для собак курячі гантелі.

Ласощі для собак Trixie PREMIO Chicken Bites – це продукт, гармонічно поєднуючий в собі смакові якості і корисні речовини. Зроблений з натуральних компонентів, продукт наповнить організм улюбленця білками, жирами, мінералами, годуючи при цьому, порцією смачної їжі. Ласощі для собак Trixie PREMIO Chicken Bites (курка) очищають ротову порожнину від мікробів, сприяють укріпленню зубів і ясен, склад продукту наповнить організм пса силами, дозволяючи йому більше часу грати і розважатись, що позитивно вплине на його самопочуття. Продукт не містить барвників, консервантів і ароматизаторів.

Переваги ласощів:

  • Відмінний смак
  • Наповнений вітамітами
  • Зроблений з натуральних продуктів
  • Позитивно впливає на здоров’я
  • Легко засвоюється організмом
Cклад

Склад: курка (58%), сиром'ятна шкіра, картопляний крохмал, гліцерин, соєвий білок, сорбіт, сіль. Без ГМО. Не містить барвників та консервантів.

Рекомендації з годування:

  • Дотримуватися рекомендаційних норм, зазначених на упаковці товару.
  • Намагайтеся не перегодовувати собаку.
  • Слідкуйте за тим, щоб у вихованця був завжди доступ до питної води.
Гарантований аналіз

Гарантований аналіз: сирий білок 56,0%, сира зола 2,0%, сирий жир 2,0%, сира клітчатка 1,0%, вологість 18,0%.

Оставьте отзыв об этом товаре
Отзывы о товарах
С этим товаром покупают
Savory Dog Anti-Parasitic Soft Snack з тунцем і диким часником для собак 200г
Придатність до 11.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Anti-Parasitic Soft Snack з тунцем і диким часником для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Club 4 Paws Premium Dental Sticks ласощі для чистки зубів у собак великих порід 177 г
Придатність до 05.25
55.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Очікування 2-3 дні
Club 4 Paws Premium Dental Sticks ласощі для чистки зубів у собак великих порід 177 г
310.73 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
Бренд: Club 4 Paws
Вид ласощів: Палички, пастилки|Очищення зубів
Вік: Всі етапи життя|Похилого віку|Доросла|Цуценя|Юніор
Розмір собаки: Гіганти|Велика
Количество:
Savory Dog Digestion Soft Snack з ягням і ромашкою для собак 200г
Придатність до 10.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Digestion Soft Snack з ягням і ромашкою для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
Savory Dog Immunity Support Soft Snack з качкою та шипшиною для собак 200г
Придатність до 08.25
225.00 грн.
Применять по рекомендации ветврача! small heard icon
Есть в наличии
Savory Dog Immunity Support Soft Snack з качкою та шипшиною для собак 200г
1125.00 грн / кг
+38 (063) 643... показать
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 202.50 грн.
Бренд: Savory
Вид ласощів: Дропси, снеки, подушечки|Беззернові ласощі
Вік: Похилого віку|Доросла
Розмір собаки: Гіганти|Велика|Середня|Міні|Мініатюрна
Количество:
380.00 грн.
Нужна помощь? Написать в Telegram Написать в Facebook
Відгуки