Фільтр
Вид консерви
Вид корму
Клас консерви
Клас корму
Інгредієнти
Вік
Розмір собаки
Вік
Особливі вподобання
Особливі вподобання
Тип шерсті
Малі породи
Мініатюрні породи
Середні породи
Великі породи
Гігантські породи
Наявність
Придатність до 07.26
125.00 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Schesir Chicken with Ham вологий корм для дорослих собак з куркою та шинкою в желе 150 г
833.33 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 112.50 грн.
Придатність до 02.27
145.00 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Schesir Chicken with Pineapple вологий корм для дорослих собак з куркою та ананасом в желе 150 г
966.67 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 130.50 грн.
Придатність до 11.26
1073.00 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
SCHESIR DOG MEDIUM ADULT CHICKEN сухий корм для собак середніх порід з куркою 3 кг
357.67 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 965.70 грн.
Придатність до 01.26
1073.00 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
SCHESIR DOG MEDIUM ADULT сухий корм для собак середніх порід з рибою 3 кг
357.67 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 965.70 грн.
Придатність до 09.27
1073.00 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
SCHESIR DOG MEDIUM ADULT сухий корм для собак середніх порід з ягням 3 кг
357.67 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 965.70 грн.
Придатність до 10.27
384.00 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
SCHESIR DOG SMALL ADULT CHICKEN сухий корм для собак малих порід з куркою 0,8 кг
480.00 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 345.60 грн.
Придатність до 06.25
384.00 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
SCHESIR DOG SMALL ADULT FISH сухий корм для собак малих порід з рибою 0,8 кг
480.00 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 345.60 грн.
Придатність до 03.27
384.00 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
SCHESIR DOG SMALL ADULT LAMB сухий корм для собак малих порід з ягням 0,8 кг
480.00 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 345.60 грн.
Придатність до 08.25
86.00 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Schesir Kitten Care Chicken вологий корм для кошенят з куркою в желе 85 г
1011.76 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 77.40 грн.
Придатність до 10.27
91.00 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Schesir Kitten Chicken with Aloe вологий корм для кошенят з куркою та алое в желе 85 г
1070.59 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 81.90 грн.
Придатність до 07.26
97.00 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Schesir Kitten Tuna with Aloe вологий корм для кошенят з тунцем та алое в желе 85 г
1141.18 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 87.30 грн.
Придатність до 05.26
132.00 грн.
Застосовувати за рекомендацією ветеринара!
Есть в наличии
Schesir Salmon вологий корм для дорослих котів з лососем в соусі 85 г
1552.94 грн / кг
+38 (063) 643... показати
+38 (063) 643 08 80
-10% при реєстрації
Ціна при реєстрації: 118.80 грн.
